Informace o Battlefield: Hardline z konference EA na Gamescomu 2014

Tisková konference EA na Gamescomu skončila, tak se podívejme co zajímavého pro nás přináší. Nejdříve je důležité zmínit, že je zvažován další betatest Battlefield: Hardline, takže je možné, že brzy si jej opět zahrajeme.

No a jako první tu pro Vás mám 12 minut záběrů ze singleplayerové kampaně, kdy je náš hlavní hrdina Nick Mendoza a jeho kamarád podražen a zajat. Jejich úkolem je dostat se ven z raketového sila, kde jsou uvězněni a následně pak získat zpět svoje vybavení a zavolat si pomoc. Singleplayerová kampaň má být akční a intenzivní, dále pak obsahovat velké množství cest kudy se vydat a splnit tak zadaný úkol (no uvidíme 🙂 ).

I když to vypadá pěkně, nemohu se zbavit dojmu, že je to až příliš celé jednoduché a nelogické – například, že nějaký týpek co dělá údržbáře má klíče od pout a 2 zbraně u sebe nebo že tam nejsou žádní hlídači, či pak celá skupina nepřátel si vás prakticky vůbec nevšímá i když jste kousek od nich. No ale podívejte se a udělejte si sami vlastní obrázek 🙂 .

Další pak je multiplayerový trailer z herního režimu Rescue (záchrana), na který jsme včera dostali pouze kratičký teaser. Zde máte za úkol zachránit důležitou osobu, tedy rukojmí nepřátel. Režim nevypadá špatně a máte v něm pouze 1 život, takže není radno umřít. Mapa z tohoto traileru se jmenuje Growhouse (slangový výraz pro budovu kde se pěstuje marihuana). Tento herní režim je určen hlavně do kompetitivního hraní v počtu 5 vs 5.

No a nakonec byl ještě k vidění herní režim Hotwire (krádež auta), kde jde o honičku v autě mezi policií a kriminálníky, kdy budete honit vybraná vozidla. Tento režim ale zatím nemá oficiální trailer z konference EA, takže je možné jej zhlédnout pouze v záznamu celé konference, která je dostupná zde (prezentace BF: Hardline začíná v čase 37:30):

Oba herní režimy – Rescue a Hot Wire; jsou dostupné k vyzkoušení na Gamescomu 2014. A ještě perlička na závěr, pokud zapálíte onu pěstírnu marihuany, kterou lze zahlédnout v traileru pro režim Rescue, a nebudete nosit plynovou masku, váš pohled bude rozmazaný – že by vás to zkouřilo? 😀

gamescom-growhouse

Mapa Growhouse hratelná na Gamescomu 2014.

Zdroj: MP1st, Twitter, vlastní

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , , , ,

4 komentáře

Napsat komentář