Informace o BF4 z rozhovoru s kreativním ředitelem Larsem Gustavssonem

Youtuber jackfrags na Gamescomu 2013 vyzpovídal Larse Gustavssona ohledně Battlefieldu 4. Ten jim prozradil několik nových a zajímavých věcí, tak se na ně podívejme 🙂

  • Mapy z Battlefieldu 3, které přinese balíček Second Assault budou kompletně předělány od základů do enginu Frostbite 3 a při tvorbě se již bude počítat s konceptem Levolution.
  • Komandér může někoho označit jako „High Value Target/Důležitý cíl“ a daná osoba následně získá více bodů za přežití. Obránci této osoby také získají více bodů a ten kdo ji zabije samozřejmě také. Vše je stále v rámci úprav, ale takto by to mělo fungovat. Označená osoba i zbytek týmu jsou o tom, že někdo byl označen jako „High Value Target“ informování.
  • Režim diváka (Spectator) je dostupný pouze pro PC a next-gen konzole (PS4, XOne). Nebude možné se do něj dostat ze hry, ale skrze Battlelog. Na serveru budou moci být maximálně 4 diváci a nezabírají místo hráčům.
  • Battlerecorder (možnost uložení záznamu kola a následného zpětného přehrání) nebude v Battlefieldu 4 dostupný při jeho vydání. DICE to má na svém radaru zájmů co komunita chce a tak se možná časem objeví, ale prozatím s ním nepočítají.

Tak to by bylo asi vše. Pokud si chcete celý rozhovor poslechnout sami, tak ho tady přikládám. Má přes 20 minut a během rozhovoru uvidíte spoustu nových záběrů z mapy Paracelská bouře:

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , ,

10 komentářů

Napsat komentář