Informace o rozšiřujícím balíčku Battlefield 4: Second Assault

Ač se toho příliš mnoho o tom balíčku neví, tak na oficiální stránce je nyní možné najít speciální stránku pro tento balíček a ta nám prozradila, čeho se bude vůbec týkat. Rozšiřující balíček Battlefield 4: Second Assault je tedy Prémiový balíček, který nám přinese do BF4 celkem 4 různé mapy z Battlefieldu 3. O jaké mapy půjde se však ještě neví.

Mapy budou předělány do enginu Frostbite 3 a bude do nich přidána nová Levolution, to jsou ty různé interaktivní prvky jako jsme mohli vidět v multiplayerovém videu z BF4. Tedy jako byl funkční výtah a také kolabující mrakodrap. Co vše to ale bude znamenat pro tyto mapy se také samozřejmě zatím neví.

Tento balíček budou mít hráči na Xbox One dostupný s časovou exkluzivitou a následně pak bude dostupný i pro ostatní platformy. Dá se očekávat, že tato časová exkluzivita bude jeden týden, tak jako tomu bylo u PS3 s DLC pro Battlefield 3.

Další rozšiřující balíček, který je již znám je Battlefield 4: China Rising, jenž dostanou všichni co si předobjednají Battlefield 4 zdarma. Balíček bude pak následně dostupný ke koupi určitou dobu po vydání Battlefield 4 samostatně.

Jaké mapy byste rádi viděli v balíčku BF4: Second Assault Vy?

Zdroj: Battlefield, GameTrailers

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

18 komentářů

Napsat komentář