Informace z plakátu obchodu EB Games

Podle plakátu od obchodu EB Games, nám má Battlefield 4 přinést tzv. Levolution. Ne, není to překlep od anglického slova Revolution. Je to spíše spojení slov landscape+revolution, tedy krajina a revoluce.

Ve výsledku si pod pojmem Levolution máme představit možnost změny terénu a prostředí okolo nás v reálném čase za použití různých elementů. Co přesně to bude se zatím neví, ale je dost možné, že konečně bude možné vytvořit hluboké díry například pomoci C4, do kterých se pak hráč může schovat. Tedy vlastně to, co bylo v alfa verzi Battlefieldu 3, ale po problémech (možnost střelby z pod země) to bylo ve finální verzi vypnuto.

I když ono může jít zase o úplně něco jiného. Zatím víme jen to, že my hráči budeme ovlivňovat prostředí okolo nás. Doufejme, že detaily se dozvíme již na nadcházející E3 2013.

battlefield4_deluxe_eb-games_poster

Dále onen plakát zmiňuje, že se můžeme těšit na boje na zemi, ve vzduchu a na vodě. Kromě toho také informuje, co bude obsahovat Deluxe verze Battlefieldu 4 v obchodě EB Games (GameStop). Půjde samozřejmě o hru BF4, první rozšiřující balíček China Rising, bonusové položky přímo do hry, steelbook a dvojici oficiálních psích známek. Zda-li tyto bonusy budou nabízet i tuzemské obchody se dozvíme snad již během léta.

Zdroj: Battlefield-Inside.de

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , ,

Jeden komentář

Napsat komentář