Informace z živého podcastu Nvidia Lan 6

Včera web Battlefieldo.com pořádal živý podcast z akce Nvidia Lan 6. V podcastu padlo několik nových informací, které vám nyní přinášíme. Většinou se jedná o informace, jak byly některé věci vylepšené od Bety nebo jak fungují/vypadají věci, které v Betě nebyly.

Vylepšen systém registace zásahů
Hitreg systém byl vylepšený a tak jde teď poznat odkud na vás nepřítel střílí a už jenom nepadnete k zemi bez sebemenšího náznaku odkud vás někdo dostal. Zmizely také zabití na jednu ránu, kdy jste v jeden moment stáli a druhý už leželi mrtví.

Spousty vozidel
Mapa Operation Firestorm je mnohem větší než Caspian Border. Každá strana má šest tanků na své hlavní základně, další jsou ještě u některých vlajek. Vzdálenost mezi vlajkami dosahuje i 500 metrů.

Minimapa/celá mapa je zpět
Minimapa nyní vypadá tak, jak jsme u Battlefieldů zvyklí. Normálně se zobrazuje minimapa v rohu obrazovky a po zmáčknutí příslušného tlačítka se objeví celá mapa, na které jsou vidět spolubojovníci a spotnutí nepřátelé.

Mortar
Při položení mortaru se objeví mapa se zaměřovačem a hráč může pálit na libovolný bod.

Opravené 3D spotování
3D spotování už funguje tak, jak DICE slibovali. Trojúhelník nad nepřáteli zmizí, pokud zaběhnou z dohledu, ať už za zeď nebo křoví.

Systém čet
V aktuální verzi už je zabudovaný správce čet a je možné jich vytvořit až osm pro jeden tým.

Zdroj: Battlefieldo

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

36 komentářů

Napsat komentář