Inovace a tradce v multiplayeru Battlefiledu Hardline

V pátek vyšel nový Blog o Battlefield Hardline, kde hlavní designér multiplaeru  „Thad Sasser“  vypráví o Bete a zážitcích, které můžete zažít během Bety. Doporučuji přečíst. 😉

bfh_hotwire_glades_gator

Battlefield je obrovská a komplexní hra s fantastickou komunitou hráčů-z nichž se někteří dostali k Battlefieldu již více než před 10 lety. S takovým historickým dědictvím se chceme ujistit, že Vám skutečně nabízíme „neuvěřitelné Battlefield zážitky“ s Battlefield Hardline, ale také chceme přinést něco nové, unikátní a speciální.

Víme, že některé z Vás se nám nepodařilo přesvědčit. Myslíte si, že pravý Battlefield by měl být pouze vojenskou tématikou. I, když respektujeme Váš názor, naším cílem je přesvědčit Vás o opaku. Níže je rychlý přehled věcí, které studio Visceral Games přidává do multiplayeru Battlefieldu Hardline.

Iterace nových módů k dokonalosti

Může být velmi obtížné vytvořit nové herní módy-mnoho multiplayerových her ​​staví na klasických módech, avšak my jsme chtěli přinést něco, vzrušující, ale tak, aby to souviselo s tématem Battlefieldu Hardline. Nejlepší způsob jak vytvořit nový a vybalancovaný herní mód je vytvořit ho, otestovat, upravit, otestovat a zopakovat to-toto se nazývá iterace a je základem všech režimů Battlefieldu Hardline. Čím více „ITER“ herní módy, tím více se stávají lepšími. Samozřejmě je to složité, protože máme 7 módů a některé z nich jsou dostupné pro 64 hráčů a na všech 9 mapách. To je spousta testování a iterace. Pracovali jsme tvrdě, abychom se ujistili, že dostaneme nejvhodnější mód na každé mapě.

Dvě zcela nové herní módy

Máme dvě zcela nové módy, které můžete prozkoumat a pobavit se. Módy “ Hottwire „a“ Heist „Vám nabízí nový pohled na Battlefield zážitky, přičemž si obě tyto módy můžete otestovat v následující Bete.

Hotwire je o vysoké rychlosti-v nových vozidlech jste rychlejší než kdykoliv předtím. Díky jedinečnému spojení klasického módu „Conquest“ jsou Hotwire auta jako mobilní vlajky což vytváří vzrušující situace a dynamičtější herní režim na jaký jste zvyklý. Pocit „Only in Battlefield“ je v tomto módu opravdu pozoruhodný.

Režim „Heist“ je navržen tak, aby se hrál jako akční film. V Bete se režim Heist představí na mapě  Bank Job -co je pravděpodobně nejtypičtějším příkladem „války“ mezi policisty a zločinci. Upravili jsme tento mód tak, abyste ho hráli znovu a znovu a „zápasy“ tak pokračovali dál.

Rozměry map

Rozměry map jsou přizpůsobeny více na střední a krátkou vzdálenost, než u ostatních Battlefield titulů. Je to úmyslné, což snižuje dobu cestování a jednodušší pro opakování a je to dobrý způsob jak se zaměřit na konflikt a zajistit větší koncentraci. Také jsme snížili přítomnost obrněných a „cisternových“ vozidel na základě zpětné vazby-což pomáhá zpevnit téma a nevyžaduje tolik prostoru na mapách. 

Obecně platí, že jsme se zaměřili na vytvoření zábavného „sanbox“ stylu  pro Vás a Vašich kamarádů. Doufáme, že se Vám bude líbit naše nastavení, které souvisí s tématem Hardline. Takže běžte si vyzkoušet Betu pro „špatné“ kaskdérske kousky s auty nebo vystřelení „zipline“ ze střechy na střechu. Hardline je o akčních zážitcích a my doufáme, že si užijete naši hru.

Thad Sasser
dirtydeathdog
Lead Multiplayer Designer, Battlefield Hardline

Zdroj:  Oficiální Battlefield

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , ,

7 komentářů

Napsat komentář