Interaktivní bitky na bojišti? /Aktualizace

Aktualizace 2: Hra neběžela na PS3, ale na PC. Na PS3 byly spuštěny pouze videa (gameplay trailery), která běžela na televizích, jenž byly připevněny na stánku pro Battlefield 3. Zdroj Twitter.

Aktualizace:
Bojová scéna byla zhlédnuta při prezentaci na konferenci C2E2 (Chicago Comix & Entertainment Expo), při předvádění hry na PS3. Ze scénky vyplývá, že máte na výběr útok levou nebo pravou rukou, odvrácení útoku nebo i hodit protivníka na zem.


To že DICE chce dát do BF3 vše víme už dávno. Rozhodně se nebrání inovativním přístupům. Server 4players.de přišel s tvrzením, že v souboji na blízko – útok nožem – se bude moci hráč bránit a to levou nebo pravou paží a zároveň vrátit úder protivníkovi. Dále naznačuje, že by hra měla obsahovat funkci, kdy můžete protivníka hodit na zem. Z toho vyplývá, že bychom se mohli dočkat i nějakých živých bitek přímo na bojišti bez použití střelných zbraní. Tato informace je ale nepotvrzena, nicméně velice zajímavá.

Dále se dozvídáme, že mapy pro PS3 a Xbox budou v menším měřítku, tak aby odpovídali velikosti co do počtu hráčů. Zóna pro vzdušné souboje však bude dostatečně veliká, tak aby  měli piloti dostatek prostoru na manévrování.

Co myslíte, byla by funkce interaktivních bitek pro vás zajímavá? – Za redakci říkám: Rozhodně ANO!

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

20 komentářů

Napsat komentář