Jak je to s balíčkem Physical Warfare Pack pro BF3? /Aktualizace

Dnes ráno jsme Vás informovali o novém balíčku Physical Warfare Pack pro Battlefield 3, který zahrnuje několik exkluzivních zbraní, vybevení a munici. První informace byly, že tento balíček bude dostupný exkluzivně pouze u 2 britských obchodů. Skutečnost je ale trošku jiná.

Tento balíček by, podle českého herního portálu Zing.cz měl být dostupný pro každého, kdo si předobjednal nebo předobjedná Battlefield 3 Limitovaná Edice, a to ve formě kódu, díky kterému si následně tento dodatečný obsah stáhnete.

Dále díky českému eshopu Xzone.cz se můžeme podívat na popis obsahu tohoto balíčku a zároveň i na počeštěný obrázek, zobrazující jeho obsah. (Původní dokument lze stáhnout zde.)

LEHKÝ KULOMET  TYPE 88

Exkluzivní zbraň

Type 88 je lehký, plynem poháněný a vzduchem chlazený kulomet vybavený dvounožkou pro ideální stabilitu. Rozložením stojánku na vhodném povrchu dosáhnete znatelného zlepšení přesnosti střelby i omezení zpětného rázu. Vyzbrojeni Typem 88 vytvoříte účinnou bariéru ve vstupu nepřátel do vámi ovládaného území.

 

BROKOVNICE DAO-12

Okamžitý přístup

Není těžké uhodnout, proč je mezi hráči Battlefieldu 2 DAO-12 tak oblíbenou zbraní. Jde o vysoce všestrannou, poloautomatickou brokovnici, jejíž zásobník s kapacitou 12 nábojů můžete naplnit čtyřmi různými druhy munice. Pokud jde o střety na blízko, neexistuje lepší volba než DAO-12  – a vy jí budete mít v Battlefieldu 3 k dispozici od prvního dne.

 

FLEŠETOVÁ MUNICE DO BROKOVNICE DAO-12

Exkluzivní munice

Tato exkluzivní průrazová munice dodává vaší brokovnici DAO-12 ještě smrtonosnější účinnost. Každý náboj typu flechette obsahuje několik jeden palec dlouhých wolframových šipek, které prorazí většinou materiálů – kovem, dřevem, zdivem. Kdykoli vylezete za rohem, abyste narazili na skupinu nepřátel, budete si přát, aby vaše brokovnice byla “nakrmena” právě touto municí.

 

TLUMIČ PRO SNIPERSKOU PUŠKU SKS

Exkluzivní modifikace

Tento exkluzivní přídavek je jediným sniperským tlumičem v celé hře. Jakmile jej nainstalujete na rychlopalnou a vysokokapacitní SKS, proměníte tuto pušku v ideální zbraň pro týmového průzkumníka, který potřebuje poskytovat spolubojovníkům účinnou podporu, aniž by vyzradil místo svého úkrytu. Tlumič je nezbytným upgradem pro každého seriózního snipera.

AKTUALIZACE: Obrázky krabiček k tomuto balíčku (thanks Blond3r):

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

23 komentářů

Napsat komentář