Jak je to s Battlepacky v Battlefieldu 4?

Battlepacky jsou v sérii Battlefield novinka a tak spoustu hráčů vlastně ani neví jak to s nimi je, tak se na to podívejme. Jako první je důležité zmínit, že účelem Battlepacků není dát hráči nějakou výhodu na bojišti, ale pouze mu rozšířit možnosti úprav. Jsou to balíčky, které obsahují náhodně namíchaný bonusový obsah do hry. Battlepacky jsou sestavy z následujícího obsahu:

  • nože
  • psí známky
  • kamufláže pro vojáka, zbraně a vozidla
  • násobiče herních bodů (XP Boost)
  • příslušenství ke zbraním (mířidla, tlumiče apod.)
  • obrázky do profilu na Battlelog
  • emblémy pro Battlelog

battlepack-Absolute-Metal_web battlepack-boost-item-200_web battlepack-Flames-Emblem battlepack-knife_web

Veškerý obsah je pak následně dělen dle jeho unikátnosti na určité barvy. Standardní položky mají šedou barvu, pokročilé mají bílou barvu, výběrové pak modrou barvu a význačné pak oranžovou. Dále jsou pak Prémiové položky, které jsou však považovány za význačné a mají tedy oranžovou barvu. Prémiové jsou součástí Battlefield 4 Premium.

Kromě toho se ještě celé Battlepacky dělí na čtyři druhy – bronzové, stříbrné, zlaté a zbraňový balíček. Bronzový Battlepack obsahuje 3 různé položky – dvě standardní a jedna může být i z pokročilých. Množství položek a jejich unikátnost se pak ve stříbrných a zlatých zvyšuje. Stříbrné mají 4 různé položky a zlaté mají 5 různých položek. Zbraňový balíček je speciálně zaměřen na zbraně (odemyká unikátní příslušenství ke zbraním).

battlepack-In-game-Screenshots

Battlepacky získáváte za postup v multiplayeru. Takže bronzové, stříbrné a zlaté získáváte za určité dosažené hodnosti. První bronzový Battlepack je na hodnosti 3 a další pak na hodnostech 5, 7, 10 a dále. Zbraňový balíček získáte za odemčení veškerého běžně dostupného a odemknutelného vybavení na jedné zbrani.

Doufám, že nyní je to tedy již alespoň trochu jasné. Pokud máte nějaké dotaz, klidně se ptejte v komentářích 😉

Zdroj: Battlefield

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , ,

25 komentářů

Napsat komentář