Jak na stereoskopické 3D u Battlefieldu 3

Na Battlefield Blogu před pár dny přibyl článek, ve kterém nám DICE poskytuje návod, jak aktivovat stereoskopické 3D pro grafické karty nVidia a AMD, které přibylo v posledním patchi. Takže se na to podívejme.

NVIDIA 3D Vision

Technologie NVIDIA 3D Vision je kombinací bezdrátových brýlí 3D Vision a monitorů podporující tuto technologii, které jsou označeny 3D Vision Ready. Abyste zjistili zda Váš monitor podporuje 3D Vision, podívejte se po nálepce (ikonce 3D Vision) na Vašem monitoru, případně na této stránce zjistíte zda Váš monitor patří mezi podporované a zda stereoskopické 3D podporuje i Vaše grafická karta.

3D Vision povolíte zaškrtnutím „Aktivovat stereoskopické 3D“ v Ovládacím panelu NVIDIA, pod záložkou Nastavit stereoskopické 3D . Hloubku 3D efektu nastavíte pomoci kolečka na infračerveném vysílači 3D Vision nebo pomoci klávesových zkratek. Standardní zkratka pro navýšení hloubky je CTRL+F4 a na snížení CTRL+F3. Tyto zkratky si můžete změnit v Ovládacím panelu NVIDIA.

AMD HD3D

Abyste zjistili, zda Váš monitor a grafická karta podporují stereoskopické 3D, podívejte se na tuto stránku.

HD3D povolíte v menu Battlefield 3, v části Video, kde položku „Stereoskopický 3D režim“ přepnete na „ZAP.“. Pomoci posuvníku pod touto položkou, můžete nastavit hloubku 3D efektu.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

11 komentářů

Napsat komentář