Jak ovládnout střely z tanku a přehled účinnosti raket v helikoptéře

Určitě jste si někdy říkali, jak přesně funguje ono mířidlo v tancích. Na internetu se objevil obrázek, který to velmi jasně popisuje a zobrazuje, jak moc vysoko nad svůj cíl musíte mířit dle jeho vzdálenosti od Vás. Kromě toho je pak také dobré rozlišovat základní střelu (AP) a pak tak trhavou střelu (HE). Trhavá střela totiž činní o něco větší poškození, ale také je pomalejší a mnohem více padá oproti střele základní.

Na tomto obrázku tak názorně vidíte, jak moc vysoko nad cíl je potřeba mířit podle vzdálenosti od Vás – vlevo najdete základní střely a na pravé straně pak trhavé střely:

navod-tankove-strely

A takto to pak následně vypadá ve hře pro trhavé střely:

navod-tankove-strely-ingame

Nyní se přesuňme k raketám v helikoptérách. Ve hře je možné si odemknout různé druhy raket, avšak ne každý je obeznámen s jejich účinností. Proto se na Redditu rozhodli na to podívat. Jako vozidlo u kterého zkoumali jejich účinnost byl použit tank a byly do něj vždy vypáleny všechny rakety nebo střely z jednoho zásobníku:

  • Základní rakety Hydra (14 raket) – učiněné poškození: 86
  • Rakety Zuni (8 raket) – učiněné poškození: 78
  • Inteligentní rakety Smart DAGR (10 raket) – učiněné poškození: 61
  • Optická střela – Missile TV – učiněné poškození: 41
  • 30mm kulomet střelce – učiněné poškození: 33
  • Střela TOW – učiněné poškození: 26

Pokud umíte dobře mířit, budou pro Vás nejvhodnější základní rakety Hydra, které tak při dobrém míření učiní největší poškození. Pokud však míříte o něco hůře, vyzkoušejte rakety Zuni. Ty jsou pomalejší, ale jedna raketa činí větší poškození než je tomu u základních. Pokud jde o inteligentní střely, tak ty používejte pouze pokud neumíte skoro vůbec mířit – rakety se navedou sami na cíl, stačí vystřelit poblíž. Jsou však velmi pomalé a činí malé poškození.

Pro střelce je pak doporučeno používat kulomet a pak optickou střelu, než střelu TOW, která činní skutečně malé poškození. Jednotlivé výsledky najdete v této galerii:

/

Zdroj: TeamPlayers

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

10 komentářů

Napsat komentář