Jak se dostat do betatestu Battlefieldu 4?

Jelikož okolo betatestu Battlefieldu 4 vzniká docela rozruch a někdy i zmatek, podívejme se na to jak se věci mají. Na internetu nedávno kolovaly fámy, že by se mohl konat již v létě tohoto roku. To se však jedná o mylné informace a betatest proběhne až na podzim tohoto roku (tj. 2013). Přesný měsíc se zatím neví.

Asi nejpodstatnější informací je ale to, jak se do tohoto betatestu vůbec dostat. Je hned několik způsobů, takže si je vyjmenujme:

  • Jste-li majitelem služby Battlefield Premium pro Battlefield 3, tak máte zajištěný přístup do betatestu Battlefieldu 4.
  • Jste-li majitelem hry Medal of Honor: Warfighter Limited či Digital Deluxe edice, tak máte zajištěný přístup do betatestu Battlefieldu 4.
  • Předobjednáte-li si Battlefield 4 Digital Deluxe edici na Originu, získáte také přístup do betatestu Battlefieldu 4.

Prozatím nejsou žádné informace, že by se měli klíče do betatestu rozdávat, ale osobně si myslím, že to není úplně nereálné a zda-li tomu tak bude se dozvíme později. Pokud si chcete ověřit, že máte zajištěn přístup do betatestu Battlefieldu 4 a splňujete jednu z výše vypsaných možností jak přístup získat, stačí otevřít program Origin a zvolit „Zobrazit herní detaily“ u jedné z her, kterou máte na účtu. Takže pokud jste majiteli Battlefield Premium pro BF3, zobrazte si herní detaily pro Battlefield 3 a v části „Rozšíření“ byste měli vidět novou položku „Exkluzivně: Battlefield 4 Beta“ (viz obrázek výše). Stejný postup platí i pro hru MOHW a BF4.

Zdroj: EA.com, Twitter, vlastní

 

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

20 komentářů

Napsat komentář