Jak se správně obrátit na technickou podporu EA

Komunitní koordinátor z EA Czech, Jakub Trulík, dnes na fóru českého Battlelogu napsal pěkný návod jak se obrátit na technickou podporu:

Protože se nám zde začínají množit dotazy v domnění, že technická podpora pro zákazníky EA je právě zde na fóru [Battlelog fóru pozn. redakce], přidáváme stručný návod na to, jak se správně obrátit na náš „support“.

 1. běžte na stránku http://help.ea.com/cz
 2. nejprve si z menu her vyberte tu, které se problém týká a podívejte se, zda už neřešil v minulosti
 3. pokud ne, klikněte na Spojit se s herním poradcem
 4. kdyby šlo o akutní problém, napravo naleznete telefonické spojení na pevnou linku, která funguje sedm dní v týdnu téměř celý den (mějte strpení, kdyby se vám nepodařilo spojit okamžitě – může být vytížená)
  ČR: +420 224 326 860
  SR: +421 20 602 905
 5. jestli dáváte přednost psané komunikaci, klikněte na Nová úroveň
 6. přihlašte se pod stejným účtem, co používáte na Originu či Battlelogu
 7. dále vyplňte, jaké hry se problém týká, do jaké kategorie spadá, platformu (PC, Xbox, PS3) a dále už klikněte na zaslat email
 8. nakonec vyplňte detailní popis problému, podepište se, případně přiložte obrázek problému a zprávu odešlete

Z podpory se vám následně ozvou do 24 hodin. Někdy se ale řešení může protáhnout, pokud půjde o složitější problém, nebo bude podpora vytížená. Proto mějte strpení. Nezasílejte v rámci několika dní stejný problém vícekrát, akorát tím celé řešení zdržíte.

Mějte na paměti, že podpora je mnohem školenější, jak návštěvníci či moderátoři tohoto fóra a řešení problémů s ní je proto rychlejší a hlavně bezpečnější.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

9 komentářů

Napsat komentář