|Aktualizace| Jaké chyby nám přinesl poslední patch 1.04 (R3) pro Battlefield 3?

Aktualizace: Chyba „L85A2 nemá žádný zpětný ráz“ je podvod, autor videa využívá glitch, aby dosáhl nulového zpětného rázu. Video je dokonce pořízené ještě před patchem – viz minimapa.

Původní zpráva: Před několika dny vyšel velký patch 1.04 (R3) pro Battlefield 3 na PlayStation 3 a včera se tohoto patche dočkali i hráči na PC. Pokud jde o hráče na Xboxu 360 tak ti stále musí čekat, protože zatím není naplánované ani datum vydání tohoto patche na Xbox 360. Je to ale špatně nebo se bez tohoto patche mají lépe než my, co tento patch již máme?

Seznam ohlášených změn můžete nalézt zde, zde a zde, no a pokud jde o neohlášené změny tak ty teprve přineseme v průběhu víkendu. Zatím se však podívejme jaké chyby poslední patch přinesl.

MAV se stále dá použít jako výtah

Tento velký patch měl tzv. „MAV výtah“ odstranit a hráči by již neměli mít možnost dostat se na normálně nepřístupná místa. Avšak patch to odstranil jen částečně, stále se dá MAV použít jako výtah, stačí si prostě lehnout, viz názorná ukázka:

Nefunkční tepelně naváděné rakety

Tepelně naváděné rakety ve stíhačkách jsou nyní nepoužitelné, protože svůj cíl netrefí. Možná ho trefí, ale v každém případě mu nedají zásah a atak ani žádné poškození. Nádhera, že? Tady je malá ukázka:

L85A2 nemá žádný zpětný ráz

Pokud použijete Foregrip a zaměřovací laser u útočné pušky L85A2, tak dosáhnete nulového zpětného rázu. Naštěstí to není tak jednoduché a je potřeba v menu provést nějaké určité úkony, aby toto začalo fungovat – konkrétně jaké to netuším, ale je dobře že to není tak rozšířeno. Viz video: Jedná se o podvod – autor videa využívá glitch.

Odkaz na video.

Grafická chyba s držením zbraně

Podobných chyb jsme si užili v Betě a nakonec v plné verzi Battlefieldu 3 se již neobjevovaly. No tak se asi DICE rozhodlo, že nám to připomene a máme tu znovu grafickou chybu s držením zbraně. Takhle se zbraň rozhodně nedrží, však se koukněte na video:

Cosi v levém horním rohu

Další chybka co se objevila je cosi (asi tečka/čtvereček) v levém horním rohu hry. Neukazuje se to všem a není to tam vždy, ale již je dost hráčů, kteří to tam mají a stěžují si na to. Obvyklá barva je bílá, ale někteří hlásí i červenou barvu. Nebylo snad něco takového už v BF3 Betě a v BFBC2? Názorná ukázka zde:

Další chyby, které stojí za to zmínit:

    • Tanky je nyní možné zničit jedním RPG (nebo TV raketou), pokud je tank správně zasažen.
    • Protiletecké raketomety (Igla a Stinger) mají poškozené zaměřování, někdy funguje jak má a někdy ne.
    • Pády z malých výšek a poškození zdraví při skoku s padákem – stále bere příliš mnoho zdraví.
    • Grafická chyba zobrazující hořící lesy na mapě Caspian Border skoro jako atomovou bombu (nezobrazuje se u všech hráčů).

Znáte nějaké další chyby, který stojí za to zmínit? Pokud ano, dejte nám o nich vědět do komentářů a já je případně průběžně přidám do tohoto článku. Pokud však chcete nějaké chyby nahlásit přímo vývojářům v DICE, můžete tak učinit na této stránce nebo přímo na speciálním webu pro hlášení chyb getsatisfaction.com/battlefield3.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

101 komentářů

Napsat komentář