Jakých úprav se dočká AC-130 Gunship v módu Rush a kdy přijde možnost vypnout minimapu v HC?

O tom, že je AC-130 Gunship v módu Rush opravdu osina v zadku pro obránce, jsme se asi přesvědčili všichni. DICE už podniklo menší úpravu posunem znovu objevení z 60 na 90s a nyní chystá další úpravy. Zase se bude jednat o aktualizaci serverů a hráči nic stahovat nebudou.

Plánované změny jsou následující a měli by se objevit příští týden (přesněji 19.-20.9. 2012):

 • Prvotní objevení AC-130 Gunship bude posunuto z 15 na 60s
   • Toto předejte problému, kdy střelci v Gunshipu mohli útočit na obránce ještě před tím, než pořádně začalo kolo.
 • Znovuobjevení AC-130 Gunship bude posunuto z 90 na 120s
   • Znovuobjevení Gunshipu po jeho zničení bude znovu posunuto. To by mělo dát obráncům dostatek času k nabrání nových sil.
 • „Posun pozice“ AC-130 Gunship bude zpožděno z 15 na 30s
   • Toto zajistí, že útočníci již nebudou moci vyskočit nad další část MCOM stanic, ještě předtím, než se tam mohli vůbec dostat obránci.

Gustav Halling dále dodává:

„Jedná se o druhý krok při vyvažování herního módu, který potvrzuje, že komunita je mnohem lepší při hraní na serverech, než testování v našem studiu =)

Není žádná hanba říci, že Gunship byla po vydání příliš silná a není to proto, že bychom ji nikdy dříve netestovali. Jako vždy testy, které děláme 5 dní v týdnu tady v DICE + 60-80 testů za měsíc, dokážete VY chlapci/děvčata odehrát během prvních 2 hodin po vydání nového rozšiřujícího balíčku!“

Další informace se týká hardcore módu, tedy konkrétně možnosti vypnout mini-mapu. Tato možnost by měla přijít v aktualizaci serverů a to v rozmezí 1-3 týdnů.

Zdroj: GustavHalling.com, Twitter.com/antal120

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

33 komentářů

Napsat komentář