Jsme tu s Vámi již 2 roky!

Další rok utekl jako voda a to znamená, že jsme tu s Vámi již 2. rokem! I když jsme tento web Battlefield-3.cz oficiálně spustili už 18. listopadu 2010 a tak by se hodilo psát tento článek v onen den, nějak se ale prostě nenašel čas. Tak to tedy napravuji nyní.

Myslím, že poslední rok byl velmi dobrým pro celý web a to hlavně díky vydanému Battlefieldu 3, ale taky díky podpoře ze strany EA Czech (Battlefield CZ/SK), kdy jsme tak mohli uspořádat spoustu různých soutěží. No abychom to s Vámi alespoň trochu oslavili, odstartujeme dnes další soutěž, tentokrát o knihu Battlefield 3: Rus

Než Vám sdělím podrobnosti o soutěži, podívejme se na nějaká zajímavá čísla. Za 2 roky fungování tohoto webu jsme pro Vás sepsali víc jak  1 330 článků, je zde registrováno přes 5 200 uživatelů a denní návštěvnost webu se drží na úctyhodných 2 940 návštěvách za den. I když v prvních měsících po vydání Battlefieldu 3 byla návštěvnost přes 4 000, stále se jedná o skvělé číslo a my Vám musíme poděkovat za Vaši přízeň!

Web samozřejmě končit nebude, to ani v nejmenším! Hodláme pokračovat až do našeho vyčerpání, takže stále se můžete těšit na soutěže, komunitní akce a hromadu informací o Battlefieldu 🙂

Jako takovou malou drobnost Vám ještě prozradím, že se budeme v budoucnu stěhovat na starý-nový web, ze kterého už nikam chtít nebudeme. Ptáte se kam? To už neprozradím, ti šikovnější si to ale už určitě našli díky nové četě na Battlelogu, ve které je většina zdejších redaktorů a adminů přítomna.

Jménem celého webu Vám děkuji za Vaši skvělou přízeň a doufám, že tu s námi vydržíte zase alespoň další rok! Děkujeme Vám, komunitě!

Výroční soutěž o knihu Battlefield 3: Rus

Úkol je jednoduchý. Na obrázku níže je celkem 7 rozdílů. Vašim úkolem pro zúčastnění se soutěže bude tyto rozdíly najít a zaslat nám je na e-mail: soutez@battlefield-3.cz. Rozdíly můžete popsat slovně nebo třeba zakreslit přímo do obrázku, to už je jen na Vás.

Konec soutěže je stanoven na  pátek 30.11. 2012 @ 23:59. K vyhlášení výherce pak dojde následující pondělí, tedy 3.12. 2012 ve večerních hodinách. Hodně štěstí 😉

Kliknutím na obrázek jej zvětšíte do původní velikosti.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

32 komentářů

Napsat komentář