Kdy přesně proběhne živé vysílání multiplayeru Battlefieldu 1?

Včera večer došlo ke spuštění oficiální stránky Battlefield Squads neboli Battlefield čety, která nás informuje o živém vysílání multiplayeru Battlefieldu 1. To by mělo odstartovat v neděli 12.6.2016 ve 23:00 našeho času v rámci události EA Play. Hodinu předtím, tedy ve 22:00 začne přibližně hodinový živý přenos z konference společnosti Electronic Arts na veletrhu E3 2016. Na ní se nám předvede většina her z portfólia této společnosti, tedy hry jako Mirror’s Edge Catalyst, Titanfall 2 či právě také Battlefield 1 (který si ale možná schovají jen na EA Play, jisté to však není).

Jaký je rozdíl mezi E3 a EA Play?

V živém vysílání konference EA na E3 by nám mělo přinést nové informace o hrách a další důležitá oznámení. Avšak EA Play je akce zaměřená hlavně na hráče a ne na novináře. To znamená, že na této akci si budou moci hráči v Los Angeles či Londýně zahrát nejnovější hry a také živý přenos by nám měl přinést více záběrů právě z těchto her, ale ani další informace o hrách nejsou vyloučeny.

Na EA Play uvidíme živý přenos z multiplayeru BF1 v 64 hráčích, který budou hrát známí Youtubeři a streameři ze Twitch.tv. Hlavní roli v tomto živém přenosu budou mít 2 týmy. První tým s názvem „Team Stone“ bude mít jako kapitána youtubera StoneMountain64 a členové jeho čety jsou Diablox9, Vardoc, QJB, Duxativa, Mrmuselk Onecheesymofo. Druhý tým s názvem „Team Neebs“ má jako kapitána tvůrce seriálu Battlefield přátelé BFF-Noob a jeho členové jsou JackFragsLevelCap, BFF-EngineerImanderzel, DOOM49 a Stodeh.

Bude mít Battlefield 1 čety pro 7 hráčů?

Z informací výše můžeme odvodit, že nový Battlefield 1 by mohl mít čety po 7 lidech. Tedy 1 kapitán a 6 členů čety. Jisté to však není, jde pouze o spekulace. Interní zdroj nám dále prozradil, že Battlefield 1 by mohl mít také speciální druh komandéra. Ten by se po přijení do hry dostal do speciálního „velitelského prostředí“, odkud by mohl řídit ostatní hráče. A pokud by ho to již nebavilo, měl by mít možnost se připojit zase mezi hráče přímo do hry. I přes důvěryhodnost našeho zdroje pamatujte, že jde o nepotvrzenou informaci.

Kde bude probíhat živý přenos?

Odkazy na živá vysílání zatím nebyly oficiálně zveřejněny, ale dá se očekávat, že to bude jako již dříve opět skrze oficiální Battlefield kanál na Twitch.tv. Jakmile budeme vědět s jistotou kde tyto přenosy proběhnou, vytvoříme speciální stránku, aby vám nic neuniklo.

Kromě oznámení, kdy se dočkáme pořádného předvedení Battlefieldu 1, uvolnilo EA také nový artwork. Zde jej máte s logem i bez loga v rozlišení 1080p 😉

battlefield_squads_key_art_logo

battlefield_squads_key_art_no_logo

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , ,

2 komentáře

Napsat komentář