Kniha Battlefield 4: Odpočítávání do války je dostupná v českém jazyce

Před 2 lety nám mezi prsty proklouzla kniha Battlefield 4: Countdown to War (Odpočítávání do války) a tak vás tedy o ní informuje alespoň teď, když už je dostupná i v českém překladu od nakladatelství Fantom Print.

Knihu napsal autor Peter Grimsdale, jenž u předchozí knihy Battlefield 3: Russian (Rus) pomáhal autorovi Andymu McNabovi. Knihu Battlefield 4: Odpočítávání do války je možné zakoupit za příjemných 174 Kč přímo u nakladatelství Fantom Print, stejně tak je zde možné koupit předchozí knihu Battlefield 3: Rus a doplnit si tak zatím všechny knihy ze série Battlefield (nepočítaje ArtBooky a podobně).

Informace o knize Battlefield 4: Odpočítávání do války:

  • Autor: Peter Grimsdale
  • Originální název: Countdown to War
  • Formát: 145×205 mm
  • Vazba: brož.
  • Počet stran: 272
  • Nakladatel: FANTOM Print (www.fantomprint.cz)
  • ISBN 978-80-7398-266-9
  • Datum vydání anglického originálu: 1.12.2013
  • Datum vydání českého překladu: 1.6.2014

bf4-odpocitavani_thumb

Popis knihy:

Zpackané vyzvednutí severokorejského jaderného vědce totiž vede do centra spiknutí, které má za cíl vyvolat globální konflikt. Osud lidstva tak leží v rukou lidí, kteří jsou všechno, jen ne hrdinové.

Geniální hacker, zloděj, bývalý odstřelovač speciálních jednotek a operativec CIA – právě tahle parta postradatelných narychlo poslepovaná v šanghajských ulicích se musí postavit gangsterovi a jednomu z nejuznávanějších vůdců země, jehož kořeny – ačkoli je Číňan – sahají až do USA.

Nadupaná akce, propracované prostředí tajných služeb i perfektně odpozorované reálie exotické Šanghaje činí z Grimsdaleova románu absolutní povinnost pro všechny milovníky military hi-tech thrillerů. Proto neváhejte, odpočítávání do války už začalo…

Anotace:

Čas 3:00 ráno, teplota –20 °C, místo: čínsko-severokorejská hranice – a mise šanghajského operativce CIA Laszla Kovice se právě řítí přímo do horoucích pekel. Kovic dostal za úkol vyzvednout přeběhlého severokorejského jaderného vědce a přitom nevědomky zavedl tým mariňáků do smrtící pasti. Potlučený a promrzlý Kovic se vrací do Šanghaje hledat odpovědi. Zradili ho, nebo jim někde unikají informace?
Během pár hodin se stává terčem pro spoustu lidí, včetně čínských špionů. Navzdory rozkazům sestaví vlastní tým z lidí z šanghajského podsvětí – z geniálního hackera, zloděje a bývalého odstřelovače speciálních jednotek. Společně proniknou do srdce smrtící konspirace, která zahrnuje v Americe narozeného čínského gangstera a jednoho z nejuznávanějších vůdců země.
Zatímco se Šanghaj propadá do chaosu, Kovic se snaží zastavit spiknutí dřív, než mezi Východem a Západem vypukne globální válka.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , ,

2 komentáře

Napsat komentář