Kompetitivní hraní v Battlefieldu 1 je konečně ZDE!

Začněte trénovat, protože Battlefield dostane již příští měsíc nový kompetitivní režim „Incursions“, kde budou moci hráči z celého světa soutěžit v režimech 5vs5. Jak bude fungovat? 🙂

Představujeme Vám Battlefield 1 Incursions

Už nějakou dobu slýcháváme prosby naší komunity ohledně opravdové kompetitivní podpory pro Battlefield. Nyní jsme konečně připraveni, abychom se s vámi na tuto cestu vydali. Od začátku jsme věděli, že musíme k tomuto projektu přistoupit správně, abychom vám přinesli ten pravý kompetitivní zážitek z Battlefieldu. Dnes vám můžeme konečně představit výsledek: uzavřenou alfaverzi Battlefield 1 Incursions.

Incursions je začátkem nové, kompetitivní stránky série Battlefield. Půjde o intenzivní taktické hry, v nichž bude zapotřebí ukázat um, strategii a týmovou práci. V podstatě všechno, díky čemu je Battlefield tak speciální.

Bitvy 5 na 5
Uzavřená alfaverze Battlefield 1 Incursions nabídne autentické boje Battlefieldu 1 v menším měřítku. S ohledem na pouze pětičlenné týmy záleží na každém pohybu, každé akci a každém zabití. Bodový systém vyzdvihuje týmovou hru, na níž je kladen důraz jako nikdy předtím.

Vojenská technika
Od samotného počátku jsme věděli: bez vojenské techniky by to nebyl Battlefield. Technika dokáže zvrátit průběh boje v jakékoli hře uzavřené alfy Incursions. Ale není nezastavitelná. Zničení nepřátelské techniky navíc může být stejně rozhodující jako její nasazení do boje.

Důraz na strategii
V každé hře v rámci uzavřené alfy Battlefield 1 Incursions je pro úspěch rozhodující výběr výzbroje a složení týmu. Musíte však brát v potaz i jiné věci, pokud chcete uspět. Do hry jsme přidali další strategické prvky jako vytváření hry na základě lobby, náborovou fázi nebo postup po každé hře. Pouze týmy s nejvybroušenější strategií se probojují až na samotný vrchol.

Nezapomenutelné okamžiky
Dopad okamžiků tolik charakteristických pro sérii Battlefield je v tomto směru ještě výraznější, neboť každý bod, pohyb či kulka může znamenat rozdíl mezi vítězstvím a porážkou. Každý hráč má šanci stát se hrdinou, který svému týmu zajistí vítězství.

Komunitní projekt
Incursions je zcela nová kapitola série Battlefield, která by však neexistovala bez vašeho zápalu pro hru. Toto oznámení je pouhý začátek – počínaje uzavřenou alfaverzí hodláme Incursions dále aktualizovat, vylepšovat a rozvíjet. Prvky, obsah a mechaniky Battlefield 1 Incursions pochopitelně mohou doznat mezi uzavřenou alfaverzí a finální podobou mnoha změn. Naším cílem je vždy nalézt nové možnosti pro ještě lepší herní zážitky. A vždycky jsme otevřeni vašim nápadům a připomínkám.

Náš oficiální subreddit k Incursions slouží jako jakési centrum informací o této novince. Všichni jste zde vítáni. 

Registrace do uzavřené alfaverze

Pokud chcete Battlefield 1 Incursions vyzkoušet, registrujte se do naší uzavřené alfaverze pro PC, která odstartuje již brzy. Počátečních pozvánek bude omezený počet, tak mějte oči otevřené, ať nezmeškáte důležitá oznámení.

Jménem celého týmu Battlefield se těším, až si vyzkoušíte uzavřenou alfaverzi Battlefield 1 Incursions a podělíte se s námi o své postřehy, nápady a připomínky. Na viděnou na kompetitivních bojištích!

/David „t1gge“ Sirland

Článek převzat z battlefield.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář