Komunitní akce: Modifikovaný Battlefield 1942

Protože jsme již delší dobu neměli žádnou pořádnou komunitní akci, tak jsme se rozhodli jednu další uspořádat. Tentokrát půjde o Battlefield 1942 s nějakou zajímavou modifikací, kterou si zvolíte Vy. Dáváme Vám na výběr možnost si zahrát za piráty, Transformery nebo si zazávodit. Na jednotlivé módy se můžete podívat například na mém Youtube kanálu, abyste tedy měli dle čeho vybírat:

Akci bychom pak uskutečnili na začátku června, tedy v neděli 2.6. 2013 od 19:00. Hrálo by se na serveru s názvem „czbf.net – MODDED MAPS+RANKED!“ a to jeden z Vámi vybraných herních módů. Pro komunikaci byste mohli využít TeamSpeaku 3, na adrese „zahrej.net“, ať to máme vše pod jednou střechou. Za propůjčený server bych rád poděkoval přátelům z klanu czbf.

Herní mód, který zvítězí, bude vyhlášen v sobotu 1.6. 2013 odpoledne a to i s návodem kde jej stáhnout a jak jej nainstalovat 😉 Prozatím Vám můžeme doporučit stažení Battlefieldu 1942 z Originu, tedy pokud se chcete zúčastnit. Battlefield 1942 je zdarma stažitelný v sekci Demos v Originu.

Takže co, jdete do toho s námi? 🙂

Na komunitní akci si chci zahrát

  • herní mód s piráty. (47%, 82 hlasů)
  • herní mód se závody. (30%, 52 hlasů)
  • herní mód s Transformery. (24%, 42 hlasů)

Počet hlasujících: 176

Nahrávání ... Nahrávání ...

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , ,

8 komentářů

Napsat komentář