Komunitní mise v Battlefieldu 4

Po které zbrani sáhnete, chcete-li se vypořádat s otravnou technikou? Jste typem hráče, co se nepozorovaně připlíží a umístí k nádrži C4? Případně vytáhnete těžký kalibr a rozmetete nepřítele na kusy? Nebo jdete proti síle zase silou a naskočíte do vlastní obrněné techniky? Ať už dáváte přednost kterékoli výše zmíněné taktice, rozhodně ji budete muset hojně využít v další komunitní misi, jejímž cílem je zničení 50 kusů techniky.

BF4_battlefest-cm-capturetheflag-1280x679

Bez ohledu na mapu či režim zaznamenejte individuálně v Battlefieldu 4 na 50 zničení techniky. Tato mise je aktivní v době od 24. září / septembra 2015 18:00 do 30. září / septembra 2015 18:00.

Vyhoďte pár tanků, džípů a vrtulníků do vzduchu a získejte za své úsilí zlatý battlepack (nezapomeňte si svou odměnu vyzvednout na Battlelogu do 30. září / septembra 2015 18:00). A to nemluvíme o vidině těch skvělých explozích! Existuje snad lepší způsob, jak oslavit Battlefest?

Svůj postup můžete sledovat na záložce „Komunitní mise“. Jak si vedete, se můžete přesvědčit i přímo ve hře po otevření Battlelogu. Stačí pak zkontrolovat záložku „Mise“ (pouze PC a konzolích PlayStation 4 a Xbox One).

Zdroj: Battlelog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , ,

11 komentářů

Napsat komentář