Komunitní testovací prostředí Battlefieldu 1 na konzolích již tento měsíc

Před měsícem došlo ke spuštění komunitního testovacího prostředí Battlefieldu 1 na PC (Battlefield 1 Community Test Environment/CTE) a konzole museli čekat. Nyní se dozvídáme, že již tento měsíc (březen/marec) bude Battlefield 1 CTE dostupné i pro platformy Xbox One a PlayStation 4. To znamená, že i hráči na konzolích budou mít šanci si vyzkoušet s předstihem nová DLC pro Battlefield 1 a další.

Další detaily jsou však zatím neznámé a tak informace o tom, jestli bude dostupné pro všechny nebo zprvu jen pro majitele služby Battlefield 1 Premium Pass se teprve dozvíme.

Co je to komunitní testovací prostředí Battlefieldu 1?

CTE je speciální platforma, kde hráči Battlefieldu 1 pomáhají s testováním nových herních funkcí, změn/vylepšení obsahu a prvků, které prozatím nejsou (a možná nikdy nebudou) připravené k oficiálnímu vydání.

Jaký je účel CTE?

CTE umožňuje hráčům Battlefieldu 1 podílet se na procesu vývoje a vývojáři tak mohou získávat včas neocenitelnou zpětnou vazbu a soustavně pracovat na vylepšování herního zážitku. Čím dříve se k nim zpětná vazba dostane a čím dříve můžou nové herní funkce podrobit testování v plném zatížení na serverech, tím lépe.

Zdroj: Battlefield-Inside.de

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

Jeden komentář

Napsat komentář