Konzole získali nové uživatelské rozhraní pro Battlefield 4

Vzpomínáte si ještě na to, jak jsme vás informovali, že DICE testuje nový vzhled uživatelského rozhraní pro vybraných okruh lidí v CTE verzí hry (pokud ne, tak klikněte ZDE)? Tak včera večer získala hra Battlefield 4 důležitý update. Tato aktualizace přinesla s sebou nové uživatelské rozhraní, jehož účelem je propojit všechny Battlefield hry na intuitivnější a centralizovaný systém.

Velikost tohoto updatu je zhruba 2,8GB a brzy by se ho měli dočkat i PC hráči. Hlavní výhodou je, že si budeme moci přepínat hry přímo z menu (viz. video níže). 🙂

Více o tomto update řekne komunitní manažer Dan Mitre:

Když spustíte Battlefield 4 na Xbox One nebo PlayStation 4, zaznamenáte, že všechno vypadá trochu… jinak. Přichází nové uživatelské rozhraní vytvořené s cílem propojit všechny hry Battlefield intuitivnějším a centralizovaným systémem – a začíná se s Battlefieldem 4 na konzolích.

Kromě zásadně předělaného vzhledu přijdou i úpravy ve vlastním způsobu hry s přáteli. Hra družstev doznala hned několik změn, které mají hráčům usnadnit vstup do boje po boku svých známých spolubojovníků.

Aktualizace zahrnuje i mnoho dalších dílčích změn, kterých si postupně všimnete sami. K těm větším patří spuštění systému pro doporučování map, režimů apod. A protože se unifikovaného uživatelského prostředí dočká ke konci roku i Batttlefield 1, získáte možnost snadno přepínat mezi všemi hrami série Battlefield, které vlastníte a používáte.

Jak takové menu vypadá si můžete prohlédnout ve video níže.

Zdroj: battlefield.com, YouTube

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář