Konzolisté připravte se… CTE verze hry je ZDE!

Po naší delší dovolenkové přestávce jsme zpět a to hned s našlapanou novinkou. Konzolisté se totiž mohou pochlubit novým přírůstkem Community Test Environment. Tuto verzi hry znají PC hráči již delší dobu. Jelikož na webu se nachází spousta nováčků, připravili jsme si pro Vás souhrn nejčastějších otázek. Více naleznete níže. 🙂 


PS: Tento týden se můžete těšit nejen na souhrn novinek za posledních pár týdnů, ale také na soutěž a pozor, BF-Blog se bude rozrůstat a příležitost dostanou i někteří z Vás. Více se dozvíte již brzy. 🙂 


Co je to komunitní testovací prostředí Battlefieldu 1?

CTE je platforma, kde nám hráči Battlefieldu 1 pomáhají s testováním nových herních funkcí, změn a vylepšení obsahu a prvků, které prozatím nejsou (a možná nikdy nebudou) připravené k oficiálnímu vydání.

Jaký je účel CTE?

CTE umožňuje hráčům Battlefieldu 1 podílet se na vývojářském procesu a nám získávat včas neocenitelnou zpětnou vazbu a soustavně pracovat na vylepšování herního zážitku.

Co z Battlefieldu 1 bude CTE obsahovat?

CTE se bude používat k testování a zajištění stability aktualizací, map a další obsahu pro Battlefield 1.

Kde a kdy se do CTE můžu zaregistrovat?

Registrovat se do CTE na konzoli můžete z hlavní nabídky Battlefieldu 1 kliknutím na položku MORE a Community Test Environment. Poté se řiďte uvedenými pokyny.

Kdo se do CTE může dostat?

Pokud nemáte vlastní přístupový klíč do CTE, je další podmínkou přístupu kopie Battlefieldu 1 a předplatné Battlefield 1 Premium Pass na příslušné platformě.

Zdroj: battlefield.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář