Kopání zákopů jako nová funkce v Battlefieldu 1?

Battlefield 1 obsahuje obrovské množství zbraní na blízko. Ty mají jednoduchou funkci a to likvidovat nepřátele na velmi krátkou vzdálenost. Přemýšleli jste však někdy nad tím, že byste je využili na něco jiného?

Vývojáři z DICE ano, protože v rané verzí hry byla jedná zajímavá funkce právě pro lopatu. Pomocí ní jste mohli kopat jámy a vytvářet tak nové zákopy. Jedná se o zajímavou funkci, která by určitě přidala do hry kromě změn počasí více dynamiky. Bohužel tato možnost byla před vydáním hry odstraněna. Je však možné, že se jí znovu dočkáme v budoucnu. Jak je to možné?

CTE verze hry

Na Redditu se totiž vývojář z DICE LA vyjádřil, že se jedná o funkci, kterou by rádi znovu otestovali v CTE verzi Battlefieldu 1. CTE (Community Test Environment) verze hry slouží  k testování nových přídavků a vylepšení ještě před samotným přidáním do základní hry. Pro veterány série se jedná o známé prostředí, jelikož bylo dostupné i v předešlých dílech Battlefieldu 4 a Battlefieldu Hardline. Co si o této funkcí myslíte Vy?

Zdroj: Twitter

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , , ,

8 komentářů

Napsat komentář