UPDATE | Letní soutěž s NVIDII o zajímavé ceny!

Tak a je to tady, soutěž se nám brzy začne. V 19:05 proběhne restartování a začne se hrát. Hráč, který bude mít na konci kola nejvyšší skóre, vyhrává první fázi soutěže o NVIDIA ceny. 🙂

Heslo na server je: ukulele

Server: http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/pc/c391f882-978c-4e0d-ac78-c13db4161de9/Contest-Soutez-BF-BLOG-cz-by-gamed-de/

Po delší době, tu pro Vás máme opět další zajímavou soutěž, do které se rozhodně vyplatí zapojit. Zasoutěžit si totiž můžete o zajímavé věci, které nám do soutěže zaslala společnost NVIDIA Česká Republika. O co tedy půjde?

Soutěžit budeme o 3 trička NVIDIE (všechny ve velikosti L), 8 párů tkaniček do bot a 8 odznaků s motivem „NVIDIA Geforce GTX“. Abyste vyhráli tyto skvělé kousky, budete muset proto i něco udělat. Soutěž bude totiž probíhat třífázově. (Více informaci naleznete pod obrázkem.)

nividia-logo

První fáze

První fáze proběhne již zítra v úterý 1.9. 2015 večer od 19:00. Akce proběhne v Battlefieldu 3, jelikož tuto hru vlastní spousta lidí a není na škodu ji trochu oživit. Heslo a server budou zveřejněny těsně před zahájením eventu!  Soutěžit se bude v jedné disciplíně, přičemž vítěz si odnese 1x tričko, 1x odznak a 1x pár tkaniček. 

V čem tedy spočívá disciplína?

  1. Jedná se o klasický TeamDeathmatch na mapě Nosharské kanály, kdy vyhraje hráč, který bude mít na konci kola největší skóre. Výherce si pak odnese 1x tričko, odznak a pár tkaniček.

 

Počet ticketů se upraví podle počtu lidí, kteří se zúčastní, ale v základě bude server nastaven pro 64 hráčů, přičemž výherce se nemůže zapojit do další fáze soutěže.

Druhá a tretí fáze

Informace ohledně druhé a třetí fázi zveřejníme začátkem příštího a přespříštího týdne. 

Předávání cen tedy proběhne následovně:

  1. výherce – 1x tričko, 1x odznak, 1 pár tkaniček – první fáze
  2. výherce – 1x tričko, 1x odznak, 1 pár tkaniček – druhá fáze
  3. výherce – 1x tričko, 1x odznak, 1 pár tkaniček – třetí fáze
  4. výherce – 1x odznak, 1 pár tkaniček – třetí fáze
  5. výherce – 1x odznak, 1 pár tkaniček – třetí fáze
  6. výherce – 1x odznak, 1 pár tkaniček – třetí fáze
  7. výherce – 1x odznak, 1 pár tkaniček – třetí fáze
  8. výherce – 1x odznak, 1 pár tkaniček – třetí fáze

 

Těšíme se na Vaši účast! 🙂

Tým BF-BLOG

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

14 komentářů

Napsat komentář