Update | Livestream z Battlefieldu: Hardline + nové informace

Update: Herní obchod GameStop dnes zveřejnil nový před-objednávkový (pre-order) bonus pro BF: Hardline. Jde o policejní odznak.:)

BpftYT4CIAAGxgn

Původní článek:  Před pár dny se na internetu objevily informace ohledně nového Battlefieldu. První obsahuje informace o Deluxe edicí, které se objevily na PSN (Playstation store).

Battlefield ™ Hardline Deluxe edice obsahuje všestranný Battlepack, precizní Battlepack a „potlačovací“ Battlepack- vše představuje jedinečně útočné pušky, kamufláže na zbraně a XP boosty.

Prožijte roli policisty nebo zločince v Battlefieldu: Hardline. Tento akční „trhák“ kombinuje intenzivní multiplayerovou zážitky Battlefieldu s emocionální nabitým příběhem a nastaveními připomínající moderní televizní kriminální drama. 

V kampani od Visceral se vžijete do role Nick Mendoza, mladého detektiva, který se vydává přes krajinu hledající pomstu pro bývalé partnery.

V multiplayeru budete honit zločince, provádět razii a zachraňovat rukojmí v novém policejně-zločineckém módu inspirovaném mody Heist (loupež) a Rescue (záchrana). Vítejte na novém hracím poli.

 Druhá zpráva obsahuje informace o Livestream Battlefieldu: Hardline. Hrát se bude v 32 hráčích dne 9. června / června od 22:00. Stream můžete sledovat na stránce  twitch.tv/ battlefield

Za pomoc při překladu děkuji uživateli MattyTheFlyer. Tak co těšíte se na nový Battlefield?:)

Zdroj: bravointel.com , PSN Store , Battlefield Blog 

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , ,

8 komentářů

Napsat komentář