Máte zapnutý příjem betaverzí Originu a nejde Vám hrát BF3?

Včera byla vydána nová betaverze Origin nesoucí označení 9.2.1.4384 – 226754 – E1-S1-A1-L1 (velikost aktualizace asi 51 MB). Pokud jste tedy včera stáhli nejnovější verzi Originu a nejde Vám spustit Battlefield 3, je chyba právě v této verzi. Oficiální vyjádření k tomu zatím žádné nebylo, ale včera večer jsem nebyl sám, kdo tento problém měl, takže si myslím, že by mohlo být více hráčů, kteří se s tím to trápí.

Oprava je jednoduchá. Jděte do nastavení Originu, tedy záložka Origin/Nastavení aplikace a na konci odškrtněte „Aktualizovat na betaverzi, je-li dostupná„. Následně pak vypněte a zapněte Origin. Tím by se Vám měla stáhnout poslední stabilní verze (velikost aktualizace asi 42 MB) a problém vymizet. Avšak pozor, zmizí Vám tím i achievementy, o kterých jsme psali již dříve.

Toto je právě jeden z problémů, když zkoušíte co nejnovější verze programů ve verzi beta. Doufejme, že brzy vyjde již nová stabilní verze obsahující achievementy na PC. Schválně nám dejte vědět, zda-li tento problém postihl i Vás, používáte-li stejnou betaverzi s označením 9.2.1.4384 – 226754 – E1-S1-A1-L1. Verzi svého Originu najdete pod záložkou Nápověda/O aplikaci.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , ,

10 komentářů

Napsat komentář