Aktualizace\ Mikulášská soutěž a další…

Aktualizace v 18:18: Kód byl nalezen v 18:06, takže velmi rychle. Nálezci gratulujeme 😉 (kód byl v části Wallpapery – obrázek)

Aktualizace v 18:00: Kód je tedy přidán na některou ze stránek tohoto webu, avšak není v žádném článku ani na fóru. Kód aktivujete v Originu pod „ozubené kolečko“/Uplatnit produktový kód. Pokud kód najdete a aktivujete, pochlubte se v komentářích 😉 .

Jelikož se dnes, 5.12. 2011, rozdávají sladkosti a další dárečky hodným dětem, které si nesebere čert, uděláme si i my takovou menší Mikulášskou soutěž. Bude se hrát o 1 SPECACT kód pro Battlefield 3 na PC, který nám věnoval náš pravidelný návštěvník Halvan (děkujeme 😉 ).

Za úkol bude najít tento kód, který bude schovaný někde na našem webu. Kód se na webu objeví až v 18:00, aby mělo férovější šanci ho najít co nejvíce lidí 🙂 Ten kdo ho první najde a aktivuje v Originu, vyhrává.

Dále bych rád upozornil na probíhající soutěže na Battlelogu a na Facebooku. Obě soutěže se týkají 5 kódů pro věci, které nabízí Dr. Pepper. Abychom tedy rozdali 5 kódů na Battlelogu, je potřeba ještě 18 fanoušků pro náš Platoon.

A abychom rozdali dalších 5 kódů na Facebooku, je potřeba ještě 129 „Líbí se mi“ 😉

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

23 komentářů

Napsat komentář