Mód Onslaught a BF1943 pro PC? NE!

A je to tu, máme zde oficiální oznámení o zrušení, už dlouhou dobu odkládaného, Battlefieldu 1943 pro PC a módu Onslaught pro Battlefield: Bad Company 2 taktéž pro PC.

Stalo se tak dnes, když se na Battlefield Blogu objevila zpráva, že došlo k oficiálnímu zrušení BF1943 a Onslaughtu na PC. Píší, že je potřeba se zaměřit na nové tituly – konkrétně Battlefield 3.  A hodlají vytvořit ten nejlepší Battlefield ze všech a ať to bude stát co to bude stát, udělat mu co nejlepší předvedení!

Tímto tak tým v DICE má možnost se soustředit na jeden titul, Battlefield 3, a nemusí svoji energii věnovat předěláním BF1943 a módu Onslaught na PC. Dříve vydané tituly jakým je třeba BFBC2 apod. se budou však věnovat nadále. Píší, že ví, že jsme se na BF1943 pro PC a Onslaught pro PC, moc těšili, ale díky tomuto zrušení, bude BF3 ještě lepší a to nejen na PC, ale na všech platformách.

A abychom zjistili co bude toto zrušení pro nás znamenat, máme dále sledovat Battlefield Blog (samozřejmě i náš web 😉 ), protože se ve velmi blízké době na něm objeví něco velice zajímavého,co se nám bude určitě líbit.

Přikládám i přeloženou oficiální zprávu. Za překlad děkuji kamarádovi Trilob4ytovi 😉

Přišel čas, kdy si jako studio musíme vybrat, jak a kde nejlépe vynaložit naše úsilí. Tady v DICE jsme odhodláni věnovat mimořádnou péči našim produktům a také jsme se zaměřili na tvorbu nových, inovativních a vysoce kvalitních her.

V mé každodenní práci, sleduji náš plán vydání a kapacitu studia, aby navzájem společně vyvažovali naše divoké ambice vytvořit něco úžasného. Často musím dělat těžká rozhodnutí, zahrnující, na co se má studio zaměřit. Součástí této výzvy je vybalancovat práci na již existujících hrách a nových titulech, stanovit priority a množství energie na známé série a čas strávený na vývoji něčeho úplně nového.

Toto je jedna z křižovatek, kterou musím překročit a udělat tak těžké rozhodnutí. Zatímco budeme pokračovat v podpoře Battlefieldu: BC2 a předchozích her, je čas na to se poohlédnout na další obrovský skok pro DICE – vydání Battlefieldu 3, poháněného mocným Frostbite 2 enginem. Náš cíl je krystalicky jasný: chystáme se vytvořit nejlepší hru ze série Battlefield jakou kdy spatřilo světlo světa a uděláme cokoliv, co bude nutné, abychom uskutečnili největší poprask v historii DICE.

Víme, že někteří z Vás nedočkavě vzhlíželi k vydání Battlefieldu 1943 a Battlefield: Bad Company 2 Onsloaught módu pro PC, ale musím s lítostí oznámit, že tyto dva tituly byly oficiálně zrušeny. Místo toho, se naše talentované týmy zaměřily, aby do data našeho monstrózního vydání, vytvořily největší možný herní zážitek. S velkým sebevědomím jsme si jistí, že to povede k lepším herním zážitkům v Battlefieldu 3 nejen na PC ale i na všech ostatních platformách.

Abyste měli potuchu, co to znamená, sledujte tento prostor pro vzrušující novinky, které se Vám, si myslím, jistě budou líbit.

Zdroj: Battlefield Blog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

12 komentářů

Napsat komentář