MSI Grunex BF 3 Cup #2 – registrace otevřeny

Včera jsme vás informovali o BenQ Grunex Challenge 2012 turnaji ve kterém se hraje o zajímavé ceny. Dnešním dnem se otevřely registrace do turnaje MSI Grunex BF 3 Cup #2 ve kterém můžet získat body do BenQ Grunex Challenge 2012 a zároveň si zahrát o výhry v podobě originálních her.

I přes to, že Battlefield 3 není na scéně zas tak dlouho, byl zařazen do vůbec prvního většího českého projektu, který nese název BenQ Grunex Challenge 2012. Tento projekt bude probíhat téměř celý rok a vyvrcholí v prosinci velkým finále, na kterém se hráči z ještě dalších tří her utkají o ceny v celkové hodnotě zhruba 200 000 korun. Jak celý projekt funguje se můžete dočíst v této novince, kde mj. naleznete i ceny pro jednotlivé hry, které věnovaly společnosti BenQ, MSI, Intel, LEVEL a Playman. Nyní už ale ke druhému Grunex turnaji ve hře Battlefield 3.

S BenQ Grunex Challenge 2012 přichází i pravidelné turnaje ve hře Battlefield 3 na portálu Grunex.com. Všechny turnaje se budou odehrávat každou středu a čtvrtek od 18:00 a všechny budou zařazené do výše zmíněné BenQ Grunex Challenge 2012. První letošní turnaj se uskuteční 1. února 2012 a bude odehrán systémem základních skupin, ze kterých postoupí 8 nejlepších týmů do pavouka double elimination, který se odehraje druhý den, ve čtvrtek 2. února. V tomto turnaji se můžete těšit také na dvojnásobnou bodovou dotaci do BenQ Grunex Challenge a na nejlepší tým čeká ještě kromě 40 kvalifikačních bodů i 5 her, které do turnaje věnovala společnost Playman, distributor počítačových her pro Českou a Slovenskou republiku.

Registrace a další podrobnosti naleznete na portále Grunex

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Jeden komentář

Napsat komentář