Multiplayerové třídy v Battlefield Hardline

Battlefield Hardline disponuje jinými třídami, na jaké jsme byli zvyklí do teď. Jaká je vaše nejoblíbenější? 😉

V článku minulý týden jsme rozebírali změny zaměřené na rychlost, které jsme udělali u výbavy a vozidel. Ovšem ne všechno je jen o rychlosti. Tento týden se zaměříme na další pilíř multiplayeru v Battlefieldu. Tím je strategie. Battlefield je značka, která se vždy zaměřovala na týmovou práci a strategii a Battlefield Hardline není výjimkou. Dovolte mi, abych Vám ukázal strategické volby u různých tříd a jejich výbavy:

Provozovatel aka Medic

Operator je náš klasický medic. Je to postava, která léčí a oživuje spoluhráčů v první linií a zároveň ostřeluje nepřátele pomocí jeho útočné pušky. Ke této třídě jsme přidali výbavu „záchranná injekce“, kterou se může sám oživit po zasažení výbušninou nebo přejetím (roadkill). Vylečte se, abyste se mohli vrátit k léčení ostatních! Mimochodem, máte Operátora, který nemá lékárničku? Žádný problém, stačí ak němu přiběhnete a stisknutím tlačítka pro interakci se vyléčíte. Už nemusíte skákat kolem, abyste si získali pozornost.

Mechanic aka Engineer

Mechanic je náš opravář, který má k dispozici i výbavu Sabotage. Tato výbava může být umístěna na interaktivní objekty a exploduje ihned po kontaktu s nepřítelem. V prvé řadě však stále jde o opraváře, jehož práce je velmi důležitá např. v režimu Hotwire, kdy potřebujete opravovat auto, abyste přežili. Jelikož se RPG rakety přesunuly jako battlepickupy, Mechanic je vybaven granátometem, který může použít pokud Váš tým bude potřebovat těžkou palebnou sílu.

image.img

Enforcer aka Útočník

Enforcer prošel mnoho strategickými změnami, zřejmě nejvíce z ostatních tříd. Jelikož jsme přesunuli LMG zbraně (Light machine guns – lehký kulomet) jako Battlepickupy, jako kompenzaci jsme dali této třídě bojové pušky, co dělá tuto třídu zajímavou. Také si však můžete vzít brokovnice nebo balistický štít, abyste byli klasická první linie zaměřená na boj na blízko, která dokáže na sebe navázat střelbu nepřátel. Druhou možností jsou útočné pušky, díky kterým se můžete zaměřit na boj na velkou vzdálenost. Nezapomeňte však doplňovat munici spoluhráčům, abyste udrželi otravných snipery v „šachu“.

Profesionální aka Sniper

Professional, náš střelmistr, taktéž prošel zajímavými změnami. Je vybaven kamerou, díky které označí nepřátel pro svůj tým, což je vždy užitečná věc! Rovněž má k dispozici i návnadu, která zobrazí klamavou pozici hráčů pro nepřátelský tým. Výborná věc na přípravu pastí. Nemůžeme však zapomenout ani na laserové miny, které jsou skvělé, pokud si chcete udržet čistý záda, zatímco vy ostřelovat nepřátele. Poslední výbavu, kterou disponuje sniper je „Stealth training“ (výcvik nenápadnosti), který jim umožňuje se nenápadně pohybovat. 

image_0.img

 Nebojte se různě kombinovat výbavu! Mít oblíbenou sestavu je skvělé, avšak ještě lepší je, když si můžete rychle přepnout výbavu v závislosti na situaci. 

Zach Mumbach
MP Výrobce
zachulon

Zdroj: Battlefield Hardline web

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , ,

5 komentářů

Napsat komentář