|Aktualizace| Na mapě Bandar Desert bude 30 kousků techniky

V nedávné době provedl server Games.ch rozhovor s Patrickem Bachem, nynějším generálním ředitelem v DICE, ohledně DLC Armored Kill. Ty nejzajímavější informace sepsali kolegové z Battlefield-Company.de a ty nové  Vám sem také napíši. Pokud Vás zajímá něco dalšího, můžete si přečíst starší články.

      • Armored Kill přinese 20 nových odemykatelných položek pro vozidla (pouze pro vozidla z Armored Kill) a mezi nimi bude například i silnější kulomet (minigun) pro Little Bird.
      • Na mapě Bandar Desert na nás bude čekat 30 kousků techniky. Nebude tam chybět UH-1Y Huey, AH-1Z Viper, AH-6-Little Bird a nebo třeba M1128-Stryker MGS.
      • Aktualizace: Letadlo AC-130 Gunship by mělo mít dostřel po celé mapě.

Pokud jde o nový mód z DLC Armored Kill – Tank Superiority, tak zatím není nic oficiálně známo, pouze se spekuluje. Spekulace tedy jsou, že tento mód bude podobný módu Air Superiority z Battlefieldu 1943, kde bylo účelem zničit nepřátelskou letadlovou loď a „ovládat oblohu“, tím že máte ve vzduchu více letadel než druhý tým. Tím tedy ubíhali tickety a tým, kterému prvnímu došli, tak prohrál.

U módu Tank Superiority bude tedy pravděpodobně podobný úkol – mít více tanků na bojišti než druhý tým a zabrat/zničit určitý objekt.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

31 komentářů

Napsat komentář