Nábor do týmu PLAYzone.cz: moderátoři, admini a redaktoři

Server PLAYzone.cz hodlá silně podporovat Battlefield 3 a tak momentálně hledá nové síly do svého týmu. Jednotlivé pozice, které momentálně nabízejí jsou tyto:

Moderátor pořadu na PLAYzone TV 

Podporu Battlefield 3 bychom chtěli rozšířit i formou vlastního pořadu v naší internetové televizi. Proto hledáme aktivního a kreativního moderátora, který by se o pořad staral. Zde je důležité zmínit, že pozice není vykonávána z domu, ale z pražského studia, kam by bylo potřeba jednou od času zajet – ideálně třeba i jednou týdně.

Admin turnajů a zároveň serverů

Admin by měl být člověk, co hru sám hraje, ale zároveň nezaujatý a férový, aby byl schopen vhodně posoudit sporné situace přesně podle pravidel a ne osobního angažování v situaci. Nejde pouze o turnajového admina, ale také mu budou přiděleny „klíčky“ od našich serverů, takže na nich bude mít reservovaný slot, přístup k RCONU a podobně.

Redaktor novinek a článků

Abychom poskytovali také veškerou omáčku kolem Battlefield 3, hodil by se nám do týmu samozřejmě i redaktor, který by psal ať už o přestupech hráčů mezi týmy, o vzniku nových týmů, o novinkách ve hře, o čem se spekuluje atd. Témata by byla samozřejmě čistě na něm.

Máte tedy zájem o některou z těchto pozic? Tak se nebojte ozvat a to přímo skrze PLAYzone.cz a jejich systém soukromých zpráv. Více informací najdete přímo na jejich stránkách

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář