Nadcházející updaty, náznaky sněžných map a Battlelog aplikace pro Android


Vývojáři DICE sdíleli nové informace o nadcházejících patchích pro Battlefield 3, naznačili možnost přidání sněžných map do hry a nakonec jsme se dozvěděli i novinky o Battlelog aplikaci pro Android. 

Poslední patch pro Battlefield 3 přinesl svůj díl problémů. Kromě už dříve slíbených změn potvrdil Gustav Halling, že jeho tým pracuje na budoucím patchi, opravujícím několik chyb. Nicméně zatím není známo datum vydání. Jednou ze zmíněných chyb je  např. extrémní efektivita podhlavňové brokovnice M26 MASS. Je jasné, že takováto úprava nebyla v původním plánu úprav. Halling potvrdil opravu v příštím klientském patchi. Podle komunitního manažera Daniela Matrose byla testovacímu oddělení odeslána další chyba, díky které není vidět squad leader na minimapě při použití módu pro barvoslepé.

Tim Kjell, Game Designer DICE na svém twitteru naznačil nějaké „zajímavé úpravy„, které má na svědomí Alan Kertz. Prý se máme na co těšit.

Před pár dny vydala DICE/EA iOS verzi aplikace pro Battlelog, více si o ní můžete přečíst v našem článku. Majitelé telefonů s Androidem si musí na svojí verzi ještě chvíli počkat, nicméně Elton Muuga, Web Software Engineer DICE naznačil, že se vydání dočkáme velmi brzy.

A teď něco mnohem zajímavějšího. Jeden z fanoušků se na twitter zeptal Gustava Hallinga, zda se dočkáme sněžných map v DLC Armored Kill. Na tuto otázku Halling jednoduše odpověděl: “budoucnost ukáže.”

Téma sněžných map je často diskutováno na různých fórech. Líbily by se vám sněžné mapy v Battlefield 3?

zdroj: MP1st

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

58 komentářů

Napsat komentář