Aktualizace | Náhled mapy Monte Grappa z Battlefieldu 1

Na Redditu se dnes objevil nový obrázek s náhledem na mapu Monte Grappa z Battlefieldu 1. Tento obrázek údajně pochází ze souborů alpha verze Battlefieldu 1. Na obrázku je možné si všimnout několika zajímavých věcí, které nejspíše existovali v dřívějších verzích hry. První z nich je přítomnost komandéra (vlevo dole), která však byla zrušena a podle posledních informací nebude ve hře přítomna. Asi DICE během testování zjistilo, že se do aktuální podoby hry příliš nehodí.

Druhou velkou zajímavostí je přítomnost žen ve hře. Podíváte-li se doprava dolů, uvidíte vedle vojáka symbol označující, že hráč je žena (♀). Avšak opět jako u komandéra, dle posledních informací ve hře ženské hratelné postavy nebudou.

A jako poslední, můžeme se podívat jak bude vypadat herní režim „Breakthrough„. Podle toho co je možné vykoukat z obrázku se zdá, že půjde o postupné zabírání předem určených oblastí na mapě. Nepřátelé nebudou moci ovládnout oblast za vámi, ale budou si muset probojovat cestu postupně přes bojovou linii.

Aktualizace: Herní režim Breakthrough je dle vše původní název již oznámeného režimu Operations.

bf1_monte_grappa_breakthrough_mode

Zdroj: Reddit

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , ,

Jeden komentář

Napsat komentář