Náhrady za Battlelog ve webovém prohlížeči

Nebaví Vás spouštění přes webový prohlížeč? Tak tu pro Vás mám 2 menší náhrady, avšak ještě na začátku Vás musím upozornit, že i když se autoři dušují, že tyto aplikace nekradou účty a hesla (je potřeba se skrze ně přihlásit na Battlelog), jedná se stále o aplikace třetích stran a tak je používáte na vlastní zodpovědnost.

První z nich se jmenuje BattleLaunch a jde o aplikaci, která využívá Battlelog API. Nabídne Vám tak po přihlášení seznam serverů a možnost se na něj připojit aniž byste zapnuly Battlelog ve Vašem prohlížeči. Nabízí všechny funkce jako Battlelog, takže najdete známé filtry pro servery, počet hráčů na serveru, ping serveru, jeho nastavení a jako bonus také jeho IP adresu. Můžete si vytvořit i hypertextový odkaz na určitý server pro uživatele využívající tuto aplikaci, kdy při kliknutí na vygenerovaný link se spustí BattleLaunch a rovnou Vás začne připojovat na zvolený server. Aplikace se bude dále vyvíjet a přinášet i nové funkce.

Odkaz ke stažení BattleLaunch – http://bitspawn.com/battlelaunch (Je potřeba mít nainstalovaný Microsoft .NET 4.0 Framework)

Druhá aplikace se jmenuje Battlelog Standalone a jedná se vlastně o osekaný webový prohlížeč, kdy se Vám spustí jen okno s Battlelogem a ne celý prohlížeč.

Odkaz ke stažení BattleLaunch – http://bf3.realmware.co.uk/battlelog-standalone/downloads (Je potřeba mít nainstalovaný Microsoft .NET 4.0 Framework)

Zdroj: BitSpawn.com, bf3.realmware.co.uk

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

13 komentářů

Napsat komentář