Co nám EA přinese na Gamescom 2017?

Jedna z největších herních akcí nám už klepe na dveře a my jsme si pro Vás přichystali souhrn těch nejpodstatnějších informací. Na letošním Gamescomu se nám představí známé herní studia Bethesda, Ubisoft, EA spolu s technologický giganty jakými jsou Xbox, PlayStation či Nintendo. Nás však nejvíce zajímá konference společnosti Electronic Arts. Co si pro nás připravili tentokrát? 

Konference EA už v pondělí večer

Přesně tak, hlavní konference společnosti EA vypukne již den před zahájením Gamescomu a to v pondělí večer o 18:30. V nejbližších dnech ji budou následovat další akce, kdy si návštěvníci Gamescomu 2017 budou moci na vlastní kůži vyzkoušet chystané pecky jako Star Wars Battlefront II, Need for Speed Payback, FIFA 18 a kopec dalších her. Kromě toho jsou připraveny i exkluzivní záběry a rozhovory s vývojáři jednotlivých her. Takže doporučujeme sledovat livestreamy během celého Gamescomu 2017. 🙂 

Rozložení stánků EA během akce Gamescom 2017

Star Wars Battlefront 2 a DLC Battlefieldu 1

Během hlavního livestreamu v pondělí večer (pozn. redaktora: začíná již v 18:30), nám tyto dvě hry ukážou nové trailery spolu se živým debutem nových herních režimů. Star Wars Battlefront 2 představí vesmírné bitvy v režimu Starfighter Assault na mapě Fondor: Imperial Shipyard.

Na druhou stranu fanoušci Battlefieldu 1 se dočkají hlubšího představení chystaného DLC In the Name of the Tsar, soutěživého hraní a nakonec přijde i představení zatím neoznámené mapy.

Obě základny se tak mají pořádně na co těšit, protože kromě výše oznámených věcí nám EA slibuje i další překvapení. V redakcí se již nemůžeme dočkat a Věříme, že i tentokrát budete spolu s námi sledovat živé přenosy a podělíte se o Vaše názory.

Kompletní časový harmonogram a livestream videa najdete na naší stránce Gamescom 2017 nebo na odkazu níže. 🙂

Livestream ZDE

Zdroj: EA #1, EA #2, EA #3

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , , , , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář