Co nás čeká v nejbližších měsících v Battlefieldu 1?

Dnes máme pro Vás připraveno hned několik článků, pojďte se proto na ně rychle podívat. No ještě před tím, než se vrhnete do čtení, bychom se rádi omluvili za menší pauzu způsobenou návalem práce v reálném životě. Momentálně se nám už vše podařilo vyřešit a tak se můžeme znovu vrhnout do psaní článků, které tak milujete. Pojďme na to! 🙂

Truck_sinai

Co nás čeká v Battlefieldu 1

Ačkoliv ještě teď s radostí vzpomínáme na intenzivní okamžiky, které doprovázely jeho vydání, s o to větším nadšením se těšíme na to, co Battlefield 1  čeká v novém roce.

Úspěch oficiálních nestandardních her nás moc těší a v jejich vydávání budeme samozřejmě pokračovat. Možná už jste si stihli zahrát Armored Kill, nejnovější nestandardní hru v podobě variace na Conquest, která zakazuje vstup Scoutům a jedním dechem dává větší prostor bojové technice. Už 18. ledna/januára zpřístupníme Bleed Out, což bude upravená verze režimu Rush, ve které se zabití nepřátelští vojáci vracejí do hry rychleji než obvykle a regenerace zdraví je vypnutá.

V únoru nás čeká další aktualizace pro Battlefield 1, do které jsme zahrnuli novou várku oprav vycházejících jak z vašich připomínek, tak z výsledků soustavného testování. Podrobnosti a úplné znění změn zveřejníme zanedlouho.

Truck_amiens

They Shall Not Pass se potom v březnu stane prvním herním rozšířením pro Battlefield 1. Na ilustraci výše vidíte počáteční vizi herního prostředí, ze které tým studia DICE vycházel při tvorbě jedné ze čtyř nových map. Již brzy se můžete těšit na další informace o mapách, herním systému a dalším obsahu rozšíření They Shall Not Pass – máme toho v zásobě opravdu hodně.

Prohlédněte si další obrazové návrhy herního prostředí pro They Shall Not Pass

theyshallnotpass_2

Nezapomeňte, že s předplatným Battlefield 1 Premium Pass si They Shall Not Pass a další tři chystaná herní rozšíření můžete zahrát s dvoutýdenním předstihem. Battlefield 1 Premium Pass má i spoustu dalších výhod – například 14 prvotřídních battlepacků. Na níže uvedeném odkazu se dozvíte víc.

Bližší informace o Battlefield 1 Premium Pass

Srdečně doufáme, že se na chystané novinky těšíte stejně jako my. I nadále posílejte svoje připomínky a ohlasy, bavte se při hraní Battlefieldu 1 a sledujte tento kanál, kde se budou objevovat další aktuality.

Převzato zo stránky battlefield.com

 

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář