Co nás čeká v Battlefieldu 1 + nové koncepty z dalšího DLC

DICE na dnešní den přislíbilo novinky z Battlefieldu 1 a to také plní. Máme tu tedy článek, ve kterém se dozvídáme, že frekvence patchů se změní ze sezónních na měsíční a také, že se dočkáme již brzy první verze čet (Platoons). Kromě toho podhalili několik nových konceptů z DLC In The Name Of The Tsar. Takže se pusťte do čtení toho co nás v nadcházejících měsících čeká 😉

Battlefield™ 1 nabízí pořád víc a víc fantastické akční zábavy.Pozitivní odezva na Battlefield 1 They Shall Not Pass nás ohromně těší. Za tímto herním rozšířením je hodně práce a úsilí a o to větší máme radost, že se vám líbí stejně jako nám. A to je teprve začátek!

Tady je stručné nahlédnutí do blízké budoucnosti.

Měsíční aktualizace Battlefieldu 1

Naším cílem je připravit pro vás za každých okolností v Battlefieldu 1 co nejlepší herní zážitek. Prozatím jsme tak činili prostřednictvím velkých sezónních patchů. Vzhledem k tomu, co všechno máme pro Battlefield 1 v plánu, jsme se rozhodli přejít na systém měsíčních aktualizací. Tato frekvence nám umožní přinášet více vyžádaných změn rychleji než dosud.

Pocit, že vaše ohlasy a připomínky můžeme pohotově proměnit v konkrétní, náležitě otestované změny ve hře, je pro nás samotné velmi důležitý. Posílí se tedy role komunitního testovacího prostředí, aby mohly i vaše nápady přispět k dalšímu vylepšení vaší oblíbené hry.

Přicházejí čety

A když už jsme zmínili aktualizace, za rohem je ta velká jarní. Obsahuje jednu z nejočekávanějších herní funkcí: čety. Konečně se tedy dočkáte možnosti organizovat lépe společné akce a zápasy, plánovat spolu blesková vítězství a fungovat prostě jako jeden velký tým. Další podrobnosti o četách a jarní aktualizaci přineseme brzy.

Video přidané redakcí:

Úpravy a vylepšení režimu Operations

Ani během příprav budoucího obsahu vám samozřejmě nepřestáváme naslouchat. Zdaleka jsme ještě nedosáhli naší vytoužené mety, kterou je co možná nejplynulejší a bezproblémový chod hry. Květnovou aktualizaci tedy věnujeme drobným změnám s cílem zjednodušit vám trochu pobyt na bojištích Battlefieldu 1.

Do toho zapadá snaha zefektivnit průběh a spouštění her (zejména v případě Operations) a vypořádat se s některými nedostatky tak, aby byla hra do budoucna spravedlivější a lépe vyvážená. Vývojářský tým dále pracuje na úpravách programu pronájmu serverů, které bychom měli vydat co nejdříve.

bf1_dlcs

Nová herní rozšíření pro Battlefield 1

O budoucnosti Battlefieldu 1 nemůžeme mluvit bez zmínky o chystaných rozšiřujících balíčcích. Každý je samozřejmě po okraj plný nových map zbraní, bojových strojů a herních režimů. Je toho tolik, co vám z první světové války ještě chceme ukázat!

bf1_in_the_name_of_the_tsar_2

Battlefield 1 In The Name Of The Tsar vás zavede na východní frontu, kde se zapojíte do bojů po boku ruské armády a zažijete brutální podmínky krutých bitev uprostřed ruské zimy, jak už naznačovaly tyto grafické návrhy. Připravte se na zcela novou taktiku ruského vojska. Zima s sebou přináší mráz, ale ocel je ještě chladnější.

bf1_in_the_name_of_the_tsar_3

Díky, že jste dočetli až sem a doufáme, že chystané novinky očekáváte se stejným nadšením jako my. Budeme se těšit na další zpětnou vazbu i na setkání na bojištích.

Aleksander Grøndal, výkonný producent Battlefieldu 1
Andrew Gulotta, producent Battlefieldu 1

Převzato z: Battlefield.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

2 komentáře

Napsat komentář