NationsCup XV – základní skupiny finišují

Na české verzi Battlelogu přibyl dnes nový článek, shrnující úspěchy České a Slovenské reprezentace v turnaji národů na ClanBase. Zde je přepis zmíněného článku…

Pojďme se podívat, jak se našim reprezentacím daří na konci základních skupin. Vesměs totiž všude zbývají poslední zápasy a dozvíme se jména postupujících do play-off.

V předchozí novince (viz. ZDE jsme se podívali na úvodní dva vstupy české a slovenské reprezentace do 15. ročníku ClanBase NationsCupu a výsledky nebyly nijak oslnivé, když si oba celky připsaly po dvou prohrách. Nutno dodat, že los k nim nebyl příliš spravedlivý, když na ně čekali právě favorité na medailové pozice. Dnes po 14 dnech jsme zpátky, abychom se zaměřili na nové výsledky a předem můžeme konstatovat, že jsou mnohem lepší!

Češi ve skupině B

Českému výběru ve třetím utkání, kde byli oproti Srbům naši papíroví favorité, nahrály spory v kádru soupeře. Ten se po úvodních vystoupeních jaksi rozhádal a ze soutěže radši odstoupil, takže z toho byla první výhra pro nás, a to kontumačně 500:0 na mapě Caspian Border.

Aby naši ale opravdu své kritiky přesvědčili, že Battlefield 3 ovládají na velké úrovni, museli zabodovat hned v následujícím zápase s Rumunskem na Operation Firestorm. A to se jim povedlo na výbornou! Dominovali na obou stranách, z čehož vzešla jednoznačná výhra 347:0.

Dosavadní průběh skupiny B
Team Czech na Battlelogu

Aktuálně tedy drží čtvrtou příčku a v posledním svém vystoupení v základní skupině se střetnou s dosud neporaženou Velkou Británií. Držme jim palce!

Slováci ve skupině D

Jestli si čeští kolegové počínali na výbornou, ti slovenští by si pak zasloužili možná podtrženou jedničku. V konečném dvou posledních zápasů posbírali sice méně bodů, ale v obou se poprali s rovnocennými soupeři a oběma to natřeli. Nejprve s přehledem 430:0 proti Itálii na mapě Caspian Border a pak…

Pak přišel zřejmě nejdůležitější a podle předpokladů nejvyrovnanější match, což potvrdili i sami zástupci výběru – zápas s Kyprem. V něm se těžko někdo favorizoval, i když organizátoři vsázeli spíše na Slovensko. Nakonec měli pravdu, protože na Operation Firestorm lehce dominovali 185:0 a do závěrečného střetnutí jdou tedy také s vyrovnaným skóre.

Dosavadní průběh skupiny D
Vyjádření slovenských hráčů k jejich utkáním

V tom opět budou v roli favoritů, poněvadž na ně čeká Litva, která dosud bodovala jenom jednou, a to těsně nad slabou Itálií. Opět budeme držet palce i na nohách!

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

5 komentářů

Napsat komentář