Návod jak získat jednotlivé specializace do Battlefieldu 1

Poslední update do Battlefieldu 1 přinesl kromě druhého DLC balíčku In the Name of the Tsar i nový přídavek v podobě specializací. Jde o nové možnosti jak si můžete vylepšit vojáka a zvýšit efektivitu na bojišti. Každá ze specializací se zaměřuje na jinou třídu. Jednodudušší řečeno jde o tzv. „perky“, díky kterým získáte určitou výhodu na bojišti. 

Pro mnohé hráče může být komplikované se v tomto systému zorientovat a proto se tři hráči (ender2078, WJSIV, crlsdda009) z Battlefield komunity rozhodli vytvořit podrobný návod pro jednotlivé úlohy. Za každý splněný úkol dostanete jednu specializaci (perk). Ty se dělí do tří základních skupin (Getting Started, Staying Focused Basic & Staying Focused Veteran). Na začátku musíte splnit úkoly z kategorie Getting Started. Abyste se dostali do další kategorie Staying Focused Basic je potřeba mít hotové alespoň 3 úlohy z Getting Started. Poslední kategorie Staying Focused Veteran je nejtěžší. Pokud chcete splnit specializace i zde, je potřeba mít hotové úlohy z předchozí kategorie pro stejnou třídu. Jak to funguje si ukážeme na příkladu níže.  

Příklad: Řekněme, že si chceme odemknout roli Healing Hands Veteran (modrá barva). Jako první, potřebujeme splnit tři úkoly z kategorie Getting Started pro odemčení další Staying Focused Basic kategorie. Následně musíme splnit úkol Healing Hands Basic a až pak se dostaneme k finální části Healing Hands Veteran. 🙂 

Návod jak na specializace

Zdroj: Twitter

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , ,

7 komentářů

Napsat komentář