Návrat do Karkandu 5: mapa Strike at Karkand a detaily o úkolech

Dnes vám přinášíme úplně nové video z průběhu hraní přepracované mapy Strike at Karkand! Dozvíte se také bližší podrobnosti o novém systému úkolů v balíčku Back to Karkand, který prodlouží hratelnost Battlefieldu 3.

Doufáme, že se vám nové video z mapy Strike at Karkand líbilo. S vylepšeným modelem destrukce v balíčku Back to Karkand nevypadala tato velmi klasický mapa ještě nikdy lépe. Historii jejího vzniku jsme vám nastínili blíže v předchozím blogu v rozhovoru s jejím designérem.

Deset nových úkolů prodlužuje hratelnost
Rozšíření Back to Karkand obsahuje mnohem více, než jen mapy. Přidává do hry prodloužení hratelnosti v podobě deseti úkolů. Ty lze plnit na kterékoli mapě (nezáleží na tom, jestli na původní, nebo z rozšíření) a odměnou za jejich splnění je odemknutí nových předmětů.

 

Deset úkolů přidává novou úroveň hratelnosti. Kliknutím zobrazíte obrázek v plném rozlišení.

Pojďme si podrobněji rozebrat například úkol „Let it Rain“. K jeho splnění musíte zaznamenat 20 „kills“ pomocí kulometu nebo 2 „kills“ minometem. Hra bude permanentně sledovat, jak daleko v plnění úkolu právě jste. Jakmile splníte všechna zadání, odemkne se vám nová zbraň z balíčku Back to Karkand (s příslušnou sadou psích známek), kterou pak můžete použít na kterékoli mapě ve hře. Rovněž si tím odemknete nový úkol s názvem „Creeping Death“.

Úkoly, neboli assignments, které jsme vám posledně představili v rámci chystaného rozšíření Back to Karkand, můžete plnit bez ohledu na to, zda se právě pohybujete na standardní mapě, nebo na nové mapě z rozšiřujícího balíčku. Nebude to mít vliv ani na stav vašeho vojáka a jeho vlastnosti, které můžete dále libovolně vylepšovat – balíček Back to Karkand je v tomto ohledu kompletně integrován se základní hrou včetně možnosti přecházet mezi původními mapami a mapami z Karkandu.

Klasika všech klasik, Strike at Karkand nevypadala ještě nikdy lépe.

Další podrobnosti o balíčku Back to Karkand vám přineseme zase příští týden. Připravujeme pro vás také další videa a detaily o bojové technice, zbraních a dalších věcech.

Pokud jste si předobjednali Limitovanou edici Battlefieldu 3, budete si moci stáhnout rozšíření Back to Karkand zcela zdarma v prosinci, kdy vychází. Ostatní si ho mohou zakoupit v den vydání za $14.99/1200 bodů Microsoft Points, nebo za ekvivalent v místní měně.

Převzato z Battlefield.com/cz

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

19 komentářů

Napsat komentář