Návrat do Karkandu č. 6: Hraní na mapě Gulf of Oman, představení bojové techniky + nový trailer

Máme tu nový článek ohledně rozšiřujícího balíčku Battlefield: Back to Karkand a spolu s ním i nový trailer se záběry z mapy Gulf of Oman. Takže se na to vše podívejme.

Odpočet k datu vydání prvního rozšíření pro Battlefield 3 z názvem Back to Karkand pokračuje. Tento týden pro vás máme nové video z poslední klasické mapy Gulf of Oman. Také přinášíme informace o nové bojové technice, do které budete moci již příští měsíc usednout. 

Podívejte na toto skvělé video z průběhu hraní naší poslední verze mapy Gulf of Oman. Podobně jako v předchozích videích z rozšíření Back to Karkand, zde v akci uvidíte několik druhů bojové techniky. Z Battlefieldu 2 jsme se do balíčku Back to Karkand rozhodli přenést stíhací letoun STOVL, pouštní buginu a jeden z obrněných transportérů.

„Chtěl jsem doplnit to, co máme již v základní hře a navíc vrátit některé klasické druhy bojové techniky z Battlefieldu 2, které si hráči velmi oblíbili. Jde například o stíhačku s kolmým startem a pouštní buginu. V dnešním videu uvidíte první ukázku nasazení dosud neoznámeného čtvrtého bojového prostředku, který je připraven zasáhnout nepřítele do citlivého místa. Zkuste ho sami odhalit!“, říká šéfdesignér balíčku Back to Karkand Niklas Fegraeus.

Další podrobnosti o rozšíření Back to Karkand přineseme opět již velmi brzy. Připravujeme pro vás nová videa a informace o nových zbraních, které si můžete z B2K přenést do základní hry.

Pokud jste si předobjednali Limitovanou edici Battlefieldu 3, budete si moci stáhnout rozšíření Back to Karkand zcela zdarma v prosinci, kdy vychází. Ostatní si ho mohou zakoupit v den vydání za $14.99/1200 bodů Microsoft Points, nebo za ekvivalent v místní měně. Hráči na konzoli PlayStation 3 se mohou těšit na přednostní přístup k balíčku Back to Karkand týden před jeho oficiálním vydáním.

Převzato z Battlefield.com/cz

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

54 komentářů

Napsat komentář