Návrat do Karkandu 3: Představujeme Gulf of Oman a Sharqi Peninsula

bf3karkand3-billboard.jpg

  Třetí část seriálu blogů o rozšíření Battlefield 3: Back to Karkand

  V předchozích dílech jsme přiblížili dvě mapy z předobjednávkového bonusového balíčku Battlefield 3: Back to Karkand. Dnes se podrobněji podíváme na některé rané koncepty dalších dvou map a také vám vysvětlíme, jak se k nim dostat. Pojďme tedy na to.

  Battlefield 3: Back to Karkand obsahuje čtyři klasické mapy série Battlefield, nyní ovšem výrazně přepracované díky výkonné technologii nového herního enginu Frostbite 2. Minule jsme rozebrali historii a současnost map Strike at Karkand a Wake Island, což znamená, že nám chybí probrat ještě Gulf of Oman a Sharqi Peninsula.

  O kousek níže se můžete podívat na velmi rané koncepční skici z našeho studia DICE, abyste si mohli udělat představu, v jakém stylu jsou nové verze map pojaty. Detaily se však příliš nezabývejte, protože už z povahy věci jsou koncepční návrhy jen pracovním podkladem, jenž má na konečnou podobu funkcí, vlastností, obsahu minimální vliv, o konečné vizuální podobě ani nemluvě.

   

  Mimochodem, víte, že při každé předobjednávce Battlefield 3 získáte vždy Limitovanou edici hry? Ta se poté stane vaší poukázkou na bezplatné stažení balíčku Battlefield 3: Back to Karkand, jakmile bude vydán (stane se tak po uvedení hry do prodeje, přesné datum bude teprve oznámeno). Jak již bylo řečeno, v případě předobjednávky ho získáte automaticky, ale i poté si ho budete moci zakoupit samostatně (přesná cena bude rovněž teprve oznámena). Důvodem toho, proč Battlefield 3: Back to Karkand vyvíjí samostatně vyčleněný vývojový tým, je snaha zaručit stejně vysokou úroveň obsahu, jako v případě Battlefield: Bad Company 2 Vietnam. S tím, jak se postupně bude blížit vydání hlavní hry, vám budeme přinášet další a další informace, z nichž bude naše motivace pro zvolení tohoto postupu zřejmější.

  A ještě jedna poznámka – pokud si chcete některou z těchto skvělých klasických map z Battlefieldu (konkrétně Strike at Karkand, Gulf of Oman a Sharqi Island) zahrát již nyní, najdete je ve výborné onlinovce Battlefield Play4Free.

  Další podrobnosti o balíčku Back to Karkand přineseme již brzy.

  Převzato z: EA.com

  

  Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

  11 komentářů

  Napsat komentář