Navrhněte své oblíbené členy komunity na psí známku DICE Friend – druhé kolo

Před několika měsíci proběhlo první kolo, kdy bylo možné navrhnout oblíbené členy komunity na speciální psí známku „DICE Friend“. Nyní probíhá kolo druhé a vy tak opět můžete podpořit své oblíbené členy Battlefield komunity, které pak DICE případně ocení onou speciální psí známkou. Ta je určitou formou poděkování za činnost, kterou její majitel dělá pro komunitu a to ať už jde o informování komunity o novinkách, vytváření videí, pořádání soutěží, hlášení chyb či pomáhání hráčům s problémy (a další).

Vše co je potřeba udělat, je vyplnit následující formulář (přiložen níže), kde vyplníte EA ID nominované osoby (přezdívku ze hry), důvod nominace a své vlastní EA ID (vaši herní přezdívku), to vše v angličtině. Pokud jste s činností naší redakce spokojeni, tak bychom Vás rádi požádali o nominaci jednotlivých členů naší redakce. EA ID členů redakce jsou:

  • BlackWatch68
  • calleemack
  • GiGaB4yt

Formulář pro nominování členů komunity:

DICE projde všechny nominace a interní porota pak provede vyhodnocení, kdo si onu psí známku DICE Friend zaslouží. Své nominace můžete do druhého kola odesílat až do 25.3.2017 (do 09:00). Následně pak dojde k uzavření přijímání nominací a začne vyhodnocování. Výsledky budou zveřejněny v tomto příspěvku na Battlefield fóru a to nejpozději do 31.3.2017.

Tak už máte vybráno? 🙂

Zdroj: Twitter, BF Forum

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , ,

5 komentářů

Napsat komentář