Názvy map z DLC Naval Strike + spekulace o Dragon’s Teeth

Ač všichni netrpělivě čekáme na oznámení data vydání DLC Second Assault, které jak se zdá je stále v nedohlednu, mrkněme se alespoň na pár informací o těch ostatních. Pro rozšiřující balíček s názvem Naval Strike, který má přijít letos na jaře, prozradilo EA Russia na svém Twitteru názvy všech 4 map z tohoto DLC:

  • Lost Islands
  • Operation Mortar
  • Nansha Strike
  • Wave Breaker

bf4-naval-strike-letadlova-lod

O tomto DLC se toho příliš neví, ale podle oficiálních informací půjde o epické námořní bitvy. Dále se pak spekuluje, že by toto DLC mohlo přinést nový herní režim a to nějakou obdobu režimu Titan z BF2142. To by ve zkratce znamenalo, že by týmy bojovali o potopení letadlové lodi.

battlefield-4-dragons-teeth

Kromě DLC Naval Strike se pak objevují spekulace o dalším rozšiřujícím balíčku s názvem Dragon’s Teeth. To by se podle oficiálních informací mělo odehrávat ve městech, která jsou poničena válkou a okupována čínskou armádou. Objevují se tedy spekulace, že půjde o velká města na území USA a tedy o kdysi dávno spekulované All American DLC pro Battlefield 3, které se nikdy neobjevilo. Ve zkratce, by nás toto DLC mělo podle spekulací, které se mohou ukázat jako mylné, přenést do měst jako je New York, Miami, New Jersey a možná i San Francisco.

Zdroj: Twitter #1, #2

 

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , ,

23 komentářů

Napsat komentář