Něco málo ohledně E3 a BF3 produkty od Razer

DICE nás chce opravdu pořádně potrápit a tak neustále píše tweety, které nás více a více nabuzují na nadcházející veletrh E3. Tam bude mít v pondělí 6.6. od 21:30 prezentaci Patrick Bach a s ní samozřejmě vele očekávaný Battlefield 3! Živé přenosy by měli být na stránkách jako Spike.com, Gametrailers.com a EA.com (až budou známy konkrétní adresy, kde bude probíhat živý přenos, budeme Vás o nich informovat).

Podívejme se tedy o jaké zprávy z Twitteru konkrétně jde:

@L_Twin: Já vím, že tohle Vás bude pořádně dráždit a možná znít i egoisticky, ale koukám tu na věci z BF3 pro E3 a moje vlastní čelist mi spadla až na zem!

@L_Twin: Tiskovka dnes [31.5. 2011] u nás ve studiu, je potřeba udělat rozruch! }:)

@ViktorALundberg: Opravdu velký den [31.5. 2011] ve studiu! Jdeme na to 🙂

Ukážete BF3 během prezentace na E3?

@L_Twin: No jasně! Bude ho prezentovat Pan @patrickbach.

Kdy budou nějaké informace ze včerejší tiskovky v DICE venku to není známo. Odhaduje se ale tento pátek, takže doufejme že je to pravda! 😉

Další zajímavá zpráva je na jednu stranu povzbudivá a na druhou zase trošku zklamání. DICE totiž nahrálo přes 4 hodiny záběrů z multiplayeru Battlefieldu 3, ale ve finále nám ukáže jen asi něco málo přes minutu trvající trailer. Kdy? No na E3, samozřejmě 🙂 A ne, určitě to nebude jediné co bychom z BF3 a jeho multiplayeru na E3 viděli. Všichni totiž očekáváme hraní přímo na pódiu, jako to bylo u Medal of Honor 2010 (viz video na Youtube).

@RollieThePollie: RollieThePollie je zpět! Celý den jsem nahrával multiplayer 😉

@RollieThePollie: 4 hodiny nahrávání MP s @Noken v #bf3 hotovo. Bylo to výbušné hraní. A teď je potřeba to zkrátit asi na něco málo přes minutu. Phuew!;)

@SteveRocha34: Kdy to video uvidíme? 🙂

@RollieThePollie: @SteveRocha34 Na E3 😉

Tweet informující, že video uvidíme až na E3 byl ale už smazán. No a nakonec tu máme nové video od firmy Razer, které nám dává vědět, že plánují nějaké výrobky ve speciálním Battlefield 3 stylu. Už se těším co to bude.

Zdroj: Planet Battlefield

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

21 komentářů

Napsat komentář