Něco málo o prvních třech kampaních v BF3 + 2 nové obrázky

Server Guardian před pár dny sepsal na svém webu preview prvních tří misí ze singleplayeru Battlefieldu 3. Ohledně misí toho moc nenapsal, spíše to jsou jejich dojmy, ale jako vždy se něco málo najde. Podívejme se na to zajímavé – pozor pokud nemáte rádi spoilery, vyhněte se textu a pokračujte na obrázky.

  • Před první opravdovou misí v kampani bude taková „před-mise“, o které bohužel nemohli nic napsat.
  • První skutečná mise je pro nás všechny velmi známá. Má název Sword Breaker a jedná se o misi, kterou jsme mohli vidět v sérii trailerů Fault Line, takže nemá cenu se o ní rozepisovat.
  • Druhá mise se odehrává v noci, po pádu budovy z první mise. Blackburn (naše postava) se vyhrabe z trosek a musí se dostat zpět za svými kolegy. Během naší cesty narazíme na něco co se zdá být opuštěným kostelem, který hlídají tři strážní. Nejbližší strážný má útočnou pušku a tak je potřeba začít jednat.
  • Ve třetí misi se dostaneme do Perského zálivu na letadlovou loď a proletíme se ve stíhačce F-18. V ní budeme sedět jako kopilot a to za postavu nadporučíka Colby Hawkinsovou. Kromě rutinních leteckých bojů se zúčastníme i útoku na nepřátelské letiště, kde se pravděpodobně schovává klíčový vůdce jednotek PLR.

Pokud Vás zajímají další screenshoty ze singleplayeru (ve větší kvalitě), tak koukněte do našeho staršího článku.

Zdroj: Planet Battlefield

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

8 komentářů

Napsat komentář