Nejlepší střílečky na portálu Raketka.cz

Je jasné, že sebelepší online flashovka nemůže ani v nejmenším soupeřit s AAA multiplayerovou bombou, jakou jsou Battlefieldy už od legendárního BF 1942. Naštěstí flashovky vědí, kde je jejich místo a tak svým neotřelým přístupem a nadhledem dokáží pobavit i herní veterány, kteří zrovna chtějí trochu toho odreagování a [cf-shortcode plugin=“generic“ field=“strilecky“]

Zombotron 2

Střílení zombie v sci-fi hávu v prostředí plném fyzikálních pastí a výbušnin je ještě o něco zábavnější, než běžné střílení zombíků, ale Zombotron 2 se neomezuje pouze na nemrtvé nepřátele. V cestě vám budou stát i robotičtí nepřátelé a herní prostředí, ve kterém se ani nenadějete a už vás drtí nějaké to ozubené kolo, nebo spaluje oheň z výbušného barelu, který svým sebevražedným útokem spustil explozivně naladěný zombík. Díky rozsáhlému zbraňovému arzenálu a vylepšování postavy ale rozhodně není vaše postavička nikterak bezbranná a s trochou chytrosti a šikovnosti můžete levely absolvovat vyloženě s grácií.Krásnější flashovku jsme navíc asi ještě neviděli, takže Zombotron doporučujeme všemi deseti.

[cf-shortcode plugin=“generic“ field=“zombo“]

Zombotron 2

MadnessHydraulic

Zažijte si šílenou jízdu v aréně, do které neustále vbíhají zástupy po zuby ozbrojených nepřátel a která se při občasném zbláznění hydrauliky promění v třesoucí se a naklánějící se místnost plnou smrti, kouře a projektilů.Klasická Madness hratelnostje zde převedena do arénovky, ve které vyděláváte peníze za zabíjení nepřátel. Následně si můžete koupit stacionární věže a odemykat různá vylepšení, bez kterých byste stále náročnější souboje neměli šanci zvládnout.

[cf-shortcode plugin=“generic“ field=“madness“]

MadnessHydraulic

RedRiot

Stačí jetpack, pořádné brnění a zbraň v ruce, abyste mohli svrhnout zlého světovládce? Vyzkoušejte si to v téhle poctivé střílečce s velmi povedenou grafikou plnou výbuchů. Jako rebel RedRiot se musíte prostřílet levely s různými, avšak ryze destrukčními úkoly, po kterých si za získané hvězdy můžete odemknout vylepšení, ať už větší palebnou sílu, vyšší přesnost, nebo třeba více hitpointů.

[cf-shortcode plugin=“generic“ field=“RedRiot“]

RedRiot

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , ,